Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Korejiešu ražotājs Hyundai Detroitas auto izstādē prezentējis atjaunināto Hyundai Genesis kupeju. Atjaunināšanas rezultātā korejiešu sporta auto ticis pie aktuālo Hyundai modeļu priekšas daļas, savukārt tā dzinēji ieguvuši ievērojamus jaudas pieaugumus.

Lielākās vizuālās pārmaiņas vērojamas priekšā – galvenais dizaina elements tagad ir lielais, ar hromu apveltītais sešstūra radiatora režģis. Hroms gan pazudis no lukturu reflektoriem, kas tagad ir melni, savukārt virs miglas lukturiem iestrādātas dienas gaitas diodes. Aizmugures lukturiem izmainīts vien sadalījums, pārējie aizmugures elementi bez būtiskām pārmaiņām.

Svarīgākie jaunumi gan slēpjas zem dzinēja pārsega: 3,8 litru V6 benzīna agregāts ieguvis tiešās iesmidzināšanas sistēmu, tādējādi tā jauda no 308 Zs pieaugusi līdz 348 zirgspēkiem. Maksimālais griezes moments būs 295 Nm, sprints no vietas līdz simtam aizņems ap piecām sekundēm, bet maksimālais ātrums būs elektroniski ierobežots pie 240 km/h. 2,0 litru četru cilindru turbo dzinējs turpmāk 214 Zs vietā attīstīs 274 zirgspēkus.

Standarta izpildījumā Genesis kupeja būs pieejama ar sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu, bet kā opcija tiks piedāvāta astoņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba ar pie stūres novietotām pārslēgšanās lāpstiņām. Tāpat par papildus samaksu pircēji savu sporta auto varēs aprīkot ar ādas apdari, starta pogu, sēdekļu apsildi un augstas kvalitātes audio sistēmu.

Eiropā atjauninātā Hyundai Genesis kupeja tiks prezentēta martā Ženēvas auto izstādē, bet tirdzniecībā tā attiecīgi nonāks šī gada laikā. Cenas korejiešu ražotājs vēl nav izziņojis, un tās visdrīzāk tiks publicētas Ženēvas auto izstādes laikā.

Saistītās tēmas: hyundaihyundai genesis

Izsaki savu viedokli