Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BMW X6 tirdzniecībā nonāca 2008. gadā, līdz ar to pēc četru gadu ražošanas apvidus kupejai pienācis laiks atjaunināšanai. Tās ietvaros X6 tiks pie vizuālām pārmaiņām, M Sport aprīkojuma pakotnes un jaunā 381 Zs attīstošā trīs turbo dīzeļdzinēja. Oficiālā prezentācija notiks pavasarī Ženēvas auto izstādes laikā.

Augstāk un vairāk ārpusē novietotos miglas lukturus tagad aptver matētas krāsas ietvari, pārstrādāti arī dekoratīvie radiatora režģi un priekšējie lukturi, kas par papildus samaksu kļūst par adaptīviem diožu lukturiem. Vieglas izmaiņas piedzīvojuši arī aizmugurējie lukturi, kas tagad standartā apveltīti ar diodēm. Standartā BMW X6 tiks aprīkots ar 19 collu diskiem, bet V8 dzinēji tiks komplektēti ar divu krāsu 20 collu diskiem.

Jaunums ir arī M Sport pakotne, kas par papildus samaksu X6 apveltīs ar sportiskiem elementiem. To skaitā ir speciāli 20 collu M dizaina vieglmetāla diski, adaptīvie diožu lukturi, sliekšņu līstes, Shadowline pakotne, elektriski regulējami sporta sēdekļi ar ādas un alkantaras apdari, M sporta stūre, metāla pedāļu uzlikas, speciālas interjera līstes un melni griesti.

Pilnīgs jaunums ir jaudīgais dīzeļdzinējs, kas tiks uzstādīts arī BMW M 550d xDrive modelī. Trīs litru dīzeļa agregāts apveltīts ar trīs turbīnām un spēj attīstīt 381 Zs un 740 Nm. Tas savietots ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas lielo spēkratu no vietas līdz simtam ļaus paātrināt 5,3 sekundēs. BMW X6 M 50d vidējais patēriņš solās būt 7,7 litri uz 100 kilometriem, bet bāzes cena 85 800 eiro. Izcenojumus pārējām X6 versijām BMW vēl nav izplatījis.

Saistītās tēmas: bmwbmw x6

Izsaki savu viedokli