Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaspersky Lab informē, ka ir izlaists atjauninājums uzņēmumu e-pasta plūsmas aizsardzības risinājumam Kaspersky Security 8.0 for Microsoft Exchange Servers. Programmatūras jaunā versija ietver vairākas funkcijas, kas paredzētas vadības un aizsardzības līdzekļu efektivitātes paaugstināšanai. Svarīgāko jauninājumu vidū jāpiemin mākoņsistēmas Kaspersky Security Network atbalsts, jaunais pakalpojums Enforced Anti-Spam Updates, kā arī konsole galveno darbības parametru uzraudzībai reāllaika režīmā. Bez tam risinājumā tagad ir ieviests pilnīgs tehnoloģijas Database Availability Group atbalsts versijā Microsoft Exchange Server 2010.

Kaspersky Security for Microsoft Exchange Servers nodrošina Microsoft Exchange pārvaldītu uzņēmuma e-pasta serveru uzticamu aizsardzību pret kaitīgajām programmatūrām un surogātpastu. Šis risinājums ietilpst izstrādājumu sērijā Kaspersky Open Space Security, kurā ir iekļauti arī citi efektīvi dažādu uzņēmuma IT infrastruktūras elementu, tostarp e-pasta un datņu serveru, kā arī darbinieku datoru, aizsardzības līdzekļi.

Atjauninājums Maintenance Pack 1 nodrošina pilnu atbalstu Microsoft Exchange Server 2010 ieviestajai tehnoloģijai Database Availability Group. Kopā ar citiem Kaspersky Lab risinājumā īstenotajiem jauninājumiem šīs tehnoloģijas atbalsts samazina iestatīšanai un vadīšanai nepieciešamo laiku, nodrošinot centralizētas pārvaldības, ziņojumu sastādīšanas un dublējumkopēšanas rīkus. Par vēl vienu pārvaldības efektivitātes un ērtuma paaugstināšanas līdzekli ir kļuvis jaunais uzraudzības panelis, kas ļauj reāllaika režīmā kontrolēt galvenos e-pasta servera aizsardzības parametrus.

Jaunā surogātpasta analīzes un filtrēšanas sistēma nodrošina efektīvāku noteikšanu, kā arī veiktspējas palielināšanos. Par operatīvu reaģēšanu uz jauniem surogātpasta masu sūtījumiem ir atbildīgs arī pakalpojums Enforced Anti-Spam Updates. Tas piedāvā jaunu surogātpasta datubāzes atjauninājumu ātras piegādes metodi, kas nozīmē vēl operatīvāku nevēlamo sūtījumu bloķēšanu. Visbeidzot, aizsardzības mākoņsistēmas Kaspersky Security Network atbalsts piedāvā principiāli jaunu līmeni aizsardzībai pret surogātpastu, ko nodrošina no miljoniem Kaspersky Lab risinājumu lietotāju reāllaika režīmā saņemtā informācija.

«E-pasts ir viens no galvenajiem ceļiem, pa kuru kaitīgās programmatūras nonāk organizācijas datortīklā, tāpēc jebkuras uzņēmējdarbības stabilitātes nodrošināšanai ir nepieciešama e-pasta servera uzticama aizsardzība. Kaspersky Security 8.0 for Microsoft Exchange Servers jau ir pierādījis tirgū, ka ir efektīvs risinājums, kas nodrošina pasaules klases aizsardzību pret kaitīgajām programmatūrām un surogātpastu. Izlaistais atjauninājums ir ļāvis pilnveidot risinājuma līdzšinējo funkcionalitāti, kā arī paplašināt to ar jauniem rīkiem, kurus, mēs par to nešaubāmies, atbilstoši novērtēs mūsu korporatīvie klienti,» sacīja Kaspersky Lab rīkotājdirektors Krievijā Sergejs Zemkovs.

Risinājums Kaspersky Security 8.0 for Microsoft Exchange Servers Maintenance Pack 1 jau ir pieejams Kaspersky Lab klientiem. Sīkāka informācija ir atrodama tīmekļa vietnē http://kaspersky.antivirus.lv/lat/products/office/components/ksexchange.

Saistītās tēmas: Drošībakaspersky

Izsaki savu viedokli