Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ford Fiesta jaunākā paaudze tirdzniecībā ir jau no 2008. gada, līdz ar to loģiski, ka šogad mazauto tiks atjaunināts. Atjauninātās versijas debija paredzēta pavasarī notiekošajā Ženēvas auto izstādē, savukārt tirdzniecībā jaunā Fiesta nonāks uz gada otro pusi.

Vizuāli 2012. gada Ford Fiesta tiks pieskaņota aktuālajam Ford korporatīvajam dizainam. Līdz ar to priekšas daļā mazauto tiks pie vienota trapecveida radiatora režģa un jauniem lukturiem ar diožu dienas gaitas lukturiem. Tāpat tiks pārstrādāts arī bamperu un sliekšņu dizains. Šobrīd internetā nonākuši spiegu attēli, kuros gan Fiesta pagaidām vēl apveltīta ar pamatīgu maskējumu.

Zem dzinēja pārsega atradīsies ierastie dzinēji, kā arī pilnīgi jauns 1,0 litru trīs cilindru „Ecoboost” benzīna dzinējs. Ar tiešās iesmidzināšanas tehnoloģiju apveltītais turbo agregāts attīstīs 81 Zs, un tiks uzstādīts ne vien Fiesta, bet arī citos Ford modeļos. Iekš Fiesta jaunais dzinējs solās patērēt vien 4,3 litrus uz 100 kilometriem un 100 g/km CO2 izmešus.

Saistītās tēmas: ford

Izsaki savu viedokli