Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī pirmajā brīdī šķiet, ka Nexus 6 ir pazaudējis iepriekšējo veiksmes formulu, jo draudzīgo cenu iemainījis pret augstākās raudzes parametriem, taču ierīce, vadoties pēc pirmajiem realizācijas rādītājiem, ir spējusi saglabāt augsto popularitāti.

Šajā darba nedēļā tika uzsākta Nexus 6 viedtālruņu tirdzniecība ASV. Un varam secināt, ka tā izrādījusies ļoti veiksmīga, jo vien dažu stundu laikā ierīce tika pilnībā izpārdota. Izpārdotas tika visas viedtālruņa versijas un krāsu opcijas.

Dotajā brīdī netiek minēts, kad viedtālrunis atkal būs pieejams iegādei. Google gan aicina potenciālos pircējus jau drīzumā pārbaudīt ierīču pieejamību.

Tikmēr ir parādījusies informācija, ka viedtālruņa nonākšana Eiropas valstu veikalu plauktos aizkavēsies. Ja pirms laika tika minēts, ka ierīci būs iespējams iepriekšpasūtīt jau 3. novembrī, tad tagad šis datums ir nobīdījies par vairāk nekā divām nedēļām. Rezultātā tādās valstīs kā Lielbritānija un Nīderlande ierīci pasūtīt varēs vien 18. novembrī, turklāt nav zināms, kad tā nonāks pircēju rokās.

Sagaidāms, ka Eiropā Nexus 6 viedtālrunis maksās 569 eiro.

N6-grid1-1600

Saistītās tēmas: eiropagoogle nexus

Izsaki savu viedokli