Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klāt ir jaunākais BOOT.Lv apskats un šoreiz jūsu uzmanībai piedāvājam Asus X550CC portatīvo datoru. Plašāk par ierīces dizainu un funkcijām jums pastāstīs Jolanta, savukārt zem video atrodama detalizēti tehniskie parametri, kā arī dažu veiktspējas testu rezultāti:

Asus X550CC tehniskie parametri:

  • Intel Core i3-3217U 1.8GHz centrālais procesors
  • 4GB operatīvā atmiņa
  • Nvidia GeForce GT720M grafika
  • 500 gigabaitu cietais disks
  • 15.6 collu 1366 x 768 pikseļu izšķirtspējas displejs

Veiktspēja

Kā jau redzams “uz papīra”, tad šis portatīvais dators noderēs ne tikai sērfošanai tīmeklī un filmu baudīšanai, bet arī kādiem nopietnākiem uzdevumiem. Ierīci visai atzinīgi novērtējis arī Windows 7 operētājsistēmā iebūvētais rīks:

asus_laptops

Spēles

Kā jau tas lielākai daļai portatīvo datoru ierasts, arī šim vājākā komponente ir grafiskā karte. Par to, uz ko īsti Nvidia GeForce GT720M grafika ir spējīga, centāmies pārliecināties, liekot tai darbināt dažādas datorspēles un rezultāti bija tieši tādus kā gaidījām – ar prasīgākajām spēlēm šim datoram būs grūti tikt galā, tomēr nekādas problēmas nesagādās dažādas mazāk prasīgas, taču tāpat populārās spēles.

Dators bez jebkādām problēmām darbināja tādu populāru daudzspēlētāju spēli, kā piemēram Counter-Strike: Global Offensive, tajā vidējais kadru skaits sekundē (FPS) augstākajos grafikas iestatījumos bija aptuveni 55. Ja nu kādam ar to ir par maz, tad kadru skaitu iespējams jūtami palielināt, samazinot grafiskos iestatījumus.

Arī tāds šedevrs kā Call of Duty: Black Ops 2 būs spēlējams, tiesa ar vidējiem vai pašiem zemākajiem grafikas iestatījumiem, pirmajā gadījumā aptuvenais kadru skaits sekundē bija 35, savukārt otrajā 50. Tāpat mums izdevās uz šī portatīvā datora uzspēlēt Battlefield 3, tomēr tā kā spēle ir ļoti prasīga, jārēķinās ar zemu FPS – pat pie zemākajiem grafikas iestatījumiem tas bija aptuveni 28, kas padara spēli par nebaudāmu.

Kopsavilkums

Priekš savas cenas – 299 latiem šis ir diezgan jaudīgs portatīvais dators, kuram, kā jau redzējāt, pa spēkam būs arī ne pārāk prasīgu datorspēļu darbināšana. Ierīce būs piemērota kā darbam, tā arī izklaidei. Pateicoties HDMI izejai spēles vai video varēsim izbaudīt uz lielāka ekrāna. Jāpiemin, ka datora ātrdarbību, kas jau tā nav no tām sliktākajām, dramatiski palīdzētu uzlabot standarta cietā diska nomaiņa pret SSD disku.

Asus X550C par minēto cenu – 299 pieejams veikalā EKOSHOP!

Saistītās tēmas: asusportatīvie datori

Izsaki savu viedokli