Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Android TV debitēs šā gada rudenī un ražotāji jau strādā pie pirmajām ierīcēm. Tagad pieejam informācija par šāda tipa Asus izstrādājumu, kas dotajā brīdī atrodas vēl izstrādes un testu fāzē, bet debiju piedzīvos jau tuvākajā laikā. 

Asus dotajā brīdī strādā pie Android TV tipa ierīces, kas apgādāta ar Android L operētājsistēmu. Ātrdarbību nodrošinās četru kodolu 1,83 GHz Intel x86 procesors un PowerVR Rogue G6430 grafiskais procesors, kā arī 1 GB operatīvā atmiņa. Ierīces iebūvētā atmiņa sasniegs 8 GB.

Dotajā brīdī Asus testē ierīci uz displejiem, kuru izmērs sasniedz 23,7 un 31,9 collas. Abos gadījumos displeji nodrošina 1080p izšķirtspēju. Interesantākais, ka ierīces nosaukums būs Asus Nexus Player. Tātad ir pamats uzskatīt, ka ierīce būs Google un Asus tuvas sadarbības rezultāts, kas atradīs ceļus uz Google Play ierīču veikalu.

Kā pārsteigums gan jāmin fakts, ka ierīci darbinās Intel procesors, jo iepriekš Google paziņoja, ka Android TV ierīcēs mikroshēmas ražos Qualcomm, Nvidia, MediaTek un Marvell.

Android TV tipa izstrādājumus sola piedāvāt arī Razer, Sony, Philips un TP Vision.

android tv

Saistītās tēmas: androidasus

Izsaki savu viedokli