Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klāt ir jaunākais BOOT.Lv apskats un šoreiz sīkāk pastāstīsim par Asus S46CA portatīvo datoru:

Apskatītās ierīces tehniskie parametri:

  • Intel Core i3-3217U 1.8GHz centrālais procesors
  • Intel HD 4000 grafika
  • 6 gigabaitu operatīvā atmiņa
  • 128 gigabaitu SSD disks
  • 14 collu 1366 x 768 pikseļu izšķirtspējas displejs
  • Svars: 1.9 kilogrami

Datora veiktspēja:

Ir skaidrs, ka šis dators nebūs radīts sarežģītai videi apstrādei vai jaunākajām spēlēm, tomēr vajadzības gadījumā varēsim uzspēlēt kādu ne pārāk prasīgu datorspēli, gan arī apstrādāt sevis uzņemto brīvdienu video. Būtisku pienesumu ierīces ātrdarbībai sniedz gan 6 gigabaitu operatīvā atmiņa, gan arī SSD disks. Tieši pēdējais, SSD disks, nodrošinās ļoti ātru datora startēšanās laiku, zibenīgu failu atvēršanu, ātru programmu ielādi un citu darbību, kuru agrāk limitēja standarta cietie diski. Jāpiemin, ka SSD diskam nav kustīgu detaļu, attiecīgi tas ir gan klusāks, gan arī neuzkarst tik ļoti, salīdzinājumā ar parasto cieto disku. Šīs komponentes klātbūtni jutīs ikviens datora lietotājs.

Dators būs piemērots tiem, kam ierīce bieži jānēsā līdz, šeit arī jāpiemin, ka SSD disks ir krietni izturīgāks pret triecieniem. 14 collu displejs, mūsuprāt ir ļoti labi sabalansēts izmērs starp ērtu lietojamību un tikpat ērtu pārnēsāšanu.

Asus S46CA portatīvā datora cena:

Šodien apskatītais Asus S46CA šajā, ekskluzīvajā komplektācijā ir pieejams veikalā EKOSHOP par Ls 339. Mūsuprāt, šāda cena ir ļoti patīkami par portatīvo datoru, kurš tērpts metāliskā korpusā, aprīkots ar labu displeju un SSD disku.

Saistītās tēmas: asusportatīvie datori

Izsaki savu viedokli