Aktuāls

ASUS Transformer AiO ir neparasta ierīču kombinācija – liela izmēra planšetdators un dokstacija, kas to var izmantot monitora vietā.

Asus jaunums Transformer AiO ir tik tiešām neparasta ierīce. Tas ir veidots kā All-in-One dators ar izņemamu ekrānu.

18,4 collas lielais, 1920 x 1080 punktu izšķirtspējas, IPS tehnoloģijas skārienjutīgais ekrāns var darboties gan kā datora bezvadu ekrāns, gan pārslēdzams planšetdatora režīmā. Kā planšetdators, ekrāns darbojas ar Android 4.1 operētājsistēmu.

Asus Transformer AiO ir apgādāts ar Windows 8 un to darbina 3. paaudzes Core i sērijas procesors (pieejamas vairākas versijas ar atšķirīgiem procesora modeļiem) un Nvidia GT730M videokarte, līdz 8GB RAM un 1-3TB cietais disks.

ASUS-Transformer-AiO-windows-8-android-dual-boot_original

Dokstacija apgādāta ar augstuma un leņķa regulēšanas iespējām, 4 USB 3.0 pieslēgvietām, SD karšu vietu, optisko disku lasītāju, mikrofona un austiņu pieslēgvietām. Dokstacijā ir iebūvēti skaļruņi.

Planšetdatora režīmā, ekrāns izmanto iebūvēto Tegra 3 platformu un 32GB iekšējo atmiņu. Saprotams, šāda izmēra planšete nav ērti lietojama turot to vienā rokā: tā ir ne tikai pārāk liela, bet arī smaga – 2,5kg. Tieši tāpēc, planšetei ir iebūvēta “kāja”, kas ļauj to ērti nolikt uz galda. Lai ekrāna pārnešana uz citu istabu būtu ērtāka, tā aizmugurējā daļā izveidots rokturis.

Asus vēl nav izziņojuši šī produkta cenu, tomēr maz ticams, ka to varēs nosaukt par “nelielu” vai “makam draudzīgu”

 

Saistītās tēmas: androidasusasus transformerwindows 8

Izsaki savu viedokli