Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vai atcerieties tos laikus, kad tirgū parādījies pirmie Asus Eee PC klēpjdatori ar 7 collu ekrānu? Šajā laikā Eee PC sērijas pārstāvji tika pozicionēti kā kompakti budžeta klases klēpjdatori. Tā kā pirmie Asus lolojumi bija ļoti pieprasīti, kompānija nedaudz “aizrāvās” un turpina piedāvāt aizvien jaunus Eee PC klēpjdatoru modeļus, kuri, salīdzinājumā ar konkurentu piedāvājumiem vēljprojām ir kompakti, taču sāk zaudēt budžeta klases klēpjdatora troni.

Jaunākajam Asus lolojumam dots modeļa numurs 1002HA. Tehniskie parametri? Tikpat pat ierasti, kā lielākajai daļu citiem “budžeta” klases klēpjdatoriem – 10 collu displejs, Intel Atom N270 centrālais procesors, kura takts frekvence ir 1.6 gigaherci, viena gigabaita operatīvā atmiņa, kā arī 160 gigabaitu ietilpīgs cietais disks. Tomēr visai patīkams fakts ir tas, ka divu šūnu akumulatora ietilpība ir 4200 miliampērstundas, kas varētu nodrošināt visai pieklājīgu darbības laiku ar vienu uzlādes reizi.

Pagaidām gan nav zināms, kad šie klēpjdatori varētu parādīties Eiropas tirgū, taču to aptuvenā cena sastādīs 560 ASV dolārus.

Izsaki savu viedokli