Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ne visiem birojā vai dzīvoklī ir pietiekami daudz vietas lielam datora korpusam, pie kam maza izmēra korpusi izskatās daudz estētiskāk. Līdz ar to, daudzi cilvēki izvēlas mini datorus. Tomēr šī tipa datoru izvēle pagaidām ir pavisam niecīga, tādēļ katrs šāds produkts gūst uzmanību. Šoreiz stāstīsim jums par jaunu mini datoru no kompānijas Asus, kura apgalvo, ka šis ir pasaulē mazākais dators ar pilnībā iebūvētu nošķirto (ārējo) videokarti. Jaunā modeļa nosaukums ir Essentio CS5110.


Šajā ierīcē varēs ievietot Intel Core 2 Duo, Pentium Dual Core vai Celeron D centrālo procesoru. Tāpat produktā pietiks vietas 4 gigabaitiem DDR2 tipa operatīvās atmiņas, kā arī vienam 3.5 collu SATA II cietajam diskam un DVD vai Blu-Ray lasītājam. Jāatzīmē, ka ierīcei būs NVIDIA GeForce 8600M GT videokarte ar 256 MB atmiņu.

Tāpat zināms, ka datoram būs sešas USB 2.0 pieslēgvietas, kā arī FireWire, HDMI un VGA porti. No bezvadu savienojumiem tas atbalstīs Wi-Fi 802.11 b/g/n un Bluetooth 2.0+EDR pieslēgumus. Datoram gan būs arī gigabita Ethernet pieslēgvieta.

Diemžēl pagaidām nav zināms kad šis klusais (29 decibeli) un 3.4 kilogramus smagais dators nonāks veikalu plauktos un kāda būs tā cena.

Izsaki savu viedokli