Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Cilvēki visas tehnoloģiskās iekārtas cenšas padarīt pēc iespējas kompaktākas, tādēļ arvien vairāk ražotāju cenšas piedāvāt ļoti kompaktus datorus. Pircējiem zināmākie laikam ir Shuttle un Apple risinājumi, taču šādus datorus piedāvā arī citi ražotāji. Tagad šiem datoriem pievienosies jauns sugas brālis – Asus viedotais Nova P22 mini dators. Šie datori ir piemēroti cilvēkiem, kuri vēlas, lai viņu skaitļotājs neaizņemtu daudz vietas, un izskatītos labi. Protams, dators nav paredzēts prasīgu spēļu baudīšanai, taču par tā jaudu sūdzēties būtu lieki, jo tas ir aprīkots ar Intel Core 2 Duo E6320 centrālo procesoru, kura kopnes ātrums ir 1066 MHz. Jāatzīst, ka varētu vēlēties nedaudz ietilpīgāku operatīvo atmiņu, jo šim datoram tās apjoms ir 1 GB, kas var izrādīties par mazu, ņemot vērā, ka uz tā ir uzstādīta Windows Vista operētājsistēma.


Tāpat dators atbalsta 802.11 n standarta bezvadu internetu, kā arī Bluetooth 2.0 + EDR bezvadu savienojumu. Ierīcei ir iebūvēti skaļruņi un DVD lasītājs, kura disku ievietošanas mehānisms ir līdzīgs Apple datoros sastopamajam. Datus lietotājs varēs uzglabāt cietajā diskā, kura atmiņa ir 160 GB. Asus P22 ir aprīkots ar četrām USB 2.0 pieslēgvietām, VGA un DVI-I izejām, RJ-45 tīkla ligzdu un 5.1 audio pieslēgvietu. Produktu iespējams kontrolēt ar infrasarkano staru vadības pulti.


Pašlaik dators jau ir pieejams Taivānā un tūliņ tiks uzsākta tā tirdzniecība Ziemeļamerikā, kur tā cena būs 899 ASV dolāri. Gaidāms, ka vēlāk šī iekārta būs pieejama arī Eiropā.

Izsaki savu viedokli