Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

Asus nesen paziņoja par veseliem diviem multimediju datoriem, kas attiecīgi ir nosaukti par N55SF un N75SF. Teju vienīgā datoru atšķirība ir displeja diagonāles garums. Dizains un tehniskie parametri ir gandrīz identiski.

N55SF displeja diagonāles garums ūs 15.6 collas. Pieejamas būs vairākas izšķirtspēju variācijas, sākot no 1366 x 768 pikseļiem, beidzot ar FullHD, jeb 1920 x 1080 pikseļiem. Tā pat izvēle būs arī starp Intel Core i3, i5 vai i7 centrālo procesoru. Operatīvā atmiņa būs palielināma līdz pat 8 gigabaitiem. N75SF portatīvais dators būs teju tāds pats, vienīgā atšķirība būs jau minētajā displeja diagonāles garuma, kas N75SF gadījumā ir 17.3 collas.

Abiem datoriem būs arī pāris priekšrocības – USB Charger+, kas ļaus jūsu USB ierīces uzlādēt ātrāk, nekā caur parastajiem USB portiem. Tā pat, tā kā šie ir multimediju datori, par audio sistēmu parūpējas SonicMaster tehnoloģija, kas nodrošinās tiešām kvalitatīvu skanējumu gan no paša portatīvā datora, gan ārēji pieslēgtajām tumbām.

N55SF modeļa cena sāksies no 1500 ASV dolāriem, taču 17.3 collīgā N75SF – 1800 ASV dolāriem. Datori nonāks veikalu plauktos jau oktobra sākumā. 

Saistītās tēmas: asusdatorsn55sfn75sfportatīvie datori

Izsaki savu viedokli