Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau vēstījām, ka Asus gatavojas iepazīstināt pasauli ar jaunāko PadFone Infinity versiju. Tas arī ir noticis, un tālruņa tehniskie parametri daudz neatšķiras no iepriekš ziņotajām baumām.

Kā jau redzams, tālrunis ir saglabājis priekšteča dizaina iezīmes. IPS tipa displeja izmērs sasniedz 5 collas un tas atbalsta 1080p izšķirtspēju.

asus padfone inf 2

Īpašus uzlabojumus izstrādājums ir saņēmis dzelžu lauciņā. Tagad par ātrdarbību atbild Snapdragon 800 procesors (četri kodoli, 2,2 GHz frekvence) un to papildina 2 GB operatīvā atmiņa.

Uzlabojumu ir saņēmusi arī tālruņa kamera, kas, kaut arī spēj uzņemt attēlus ar to pašu izšķirtspēju (13 MP), tomēr var izveidot īpaši augstas kvalitātes (3 MP) bildes, apvienojot trīs pikseļus vienā (ASUS to dēvē par PixelMaster tehnoloģiju).

asus padfone inf 2 2

Ierīce arī saņēmusi microSD atmiņas karšu vietu, taču līdz ar to ir samazinājies iebūvētās atmiņas apjoms – tagad pieejamas vien 16 GB un 32 GB versijas. Tālrunis atbalstīs arī LTE tīklus.

PadFone Infinity 2 enerģijas rezerves nodrošina 2400 mAh akumulators, savukārt visus procesus darbinās Android 4.2 operētājsistēma.

Asus lolojums būs pieejams baltā un melnā krāsā, savukārt tā cena būs aptuveni 640 ASV dolāri. Tiesa gan, īpašā dokstacija maksās papildus 240 dolārus.

asus padfone inf 2 3

Saistītās tēmas: asuspadfone

Izsaki savu viedokli