Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Asus Nexus 7 3G versijas planšetdatoram piekļuve mobilajiem tīkliem paredzēta tikai datu pārraidei. Tiesa, kā jau tas nereti notiek, čaklie ļaudis atklājuši, ka pat bez īpaši rupjas pārliecināšanas, Nexus 7 var iemācīt saņemt un sūtīt SMS.

Sākotnēji SMS funkcijas pievienošanai tika izmantotas parastajiem lietotājiem pārāk sarežģītās metodes, izmantojot ROOT piekļuvi, taču atklājies, ka ir arī daudz vienkāršāks risinājums.

GO SMS Pro aplikācijas “vienīgā SMS aplikācija sistēmā” režīms ir pietiekams, lai iegūtu SMS sūtīšanas un saņemšanas funkcionalitāti Asus Nexus 7 3G planšetdatorā.

Pašlaik izstrādātāji meklē risinājumu, lai “iemācītu” šim planšetdatoram veikt un saņemt balss zvanus. Šāda funkcionalitāte planšetdatoriem nav unikāla (tā pieejama piemēram Samsung Galaxy Tab 7 Plus) un arī tai ir savi cienītāji.

Ja risinājums balss zvanu veikšanai tiks atrasts, tas pacels planšetdatora vērtību tehnoloģiju entuziastu acīs. Tiesa, jau pašlaik šī modeļa popularitāte ir pietiekama, lai tas Google Play Store atrastos ar “Pašlaik nav iespējams veikt pasūtījumu, krājumi izbeigušies” atzīmi…

 

Saistītās tēmas: asusgoogle nexus

Izsaki savu viedokli