Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šķiet, ka CES izstādes laikā ASUS tomēr kaut ko aiz savas piedurknes paturēja, jo kompānija nu ir nākusi klajā ar jaunu biznesa klases portatīvo datoru – B23E.

Atšķirībā no lielākās daļas biznesa klases datoru, šis dators ir salīdzinoši mazāks – tā displeja diagonāles garums ir tikai 12.5 collas un tas sver 1.5 kilogramus. Lai arī dators ir mazs, tā tehniskie parametri ir pietiekami iespaidīgi – kā jau biznesa klases datoram pienākas. Par ātrdarbību rūpējas Intel Core i5 vai Core i7 centrālais procesors ar iebūvētu grafisko procesoru, kamēr visu īslaicīgi saglabā 8 gigabaitu operatīvā atmiņa. Par ilgāku failu glabāšanu rūpēsies 750 gigabaitu cietais disks. 12.5 collu lielā displeja izšķirtspēja ir 1366 x 768 pikseļi.

Kā papildus funkcijas varam minēt pirkstu nospiedumu lasītāju, ūdensdrošu klaviatūru un sistēmu, kas cieto disku pasargās no mazākiem triecieniem.

ASUS gan nesaka cik ilgi dators darbosies pēc vienas uzlādes reizes, taču 4400mAh baterijai par kādu laiciņu vajadzētu parūpēties.

ASUS datora aprakstu jau ir publicējuši savā mājaslapā.

Saistītās tēmas: asusb23ebiznesa klase

Izsaki savu viedokli