Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Asus ir laidis klajā jaunu planšetdatoru – VivoTab 8. Kā jau nojaušams, ierīce apgādāta ar 8 collu displeju, bet operētājsistēmas funkcijas pilda Microsoft izstrādātā Windows 8.1 sistēma.

Asus Vivotab 8 (M81C) ir saņēmis Intel izstrādāto Atom Z3745 procesoru, kas apgādāts ar četriem kodoliem. Operatīvās sistēmas apjoms ir 1 GB, taču būs iespējams iegādāties arī versiju, kas var lepoties ar 2 GB operatīvo atmiņu.

Ierīces 8 collu IPS displejs nodrošina 1280×800 pikseļu izšķirtspēju. Virs displeja tiks novietota 2 MP kamera. Tādas pašas izšķirtspējas kamera būs atrodama arī korpusa aizmugurē. Jāatžīmē, ka ierīce saņēmusi arī stereo skaļruņus.

Iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 32 GB, bet to iespējams papildināt pat par 64 GB, pateicoties microSD karšu atbalstam.

Jāteic gan, ka ierīci uz konkurentu fona īpaši neizceļas. Tās 8,9 mm biezais korpuss jaunu rekordu neuzstādīs, bet tehniskā specifikācija ir atbilstoša vidējai klasei. Neoficiāla informācija liecina, ka ierīce varēs lepoties ar visai patīkamu cenu, kas tiek prognozēta zem 200 dolāru (aptuveni 200 eiro) atzīmes.

Pārdošanā jaunais VivoTab 8 nonāks pirms gada beigām. Planšetdatoram būs pieejamas vairāki aksesuāri, kuru skaitā ir trīs dažādi ietvari, savukārt Microsoft, lai piesaistītu pircējus, ir apgādājis ierīci ar bezmaksas gada abonementu Office 365 Personal programmām.

asus vivotab tablet

Saistītās tēmas: asusplanšetdatori

Izsaki savu viedokli