Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Asus šā gada IFA 2014 tehnoloģiju izstādē iepazīstināja ar kompānijas jaunākajiem, kuru skaitā ir arī MemoPad 7 planšetdators. Tas var lepoties ar visai tīkamu dizainu, ko papildina jaudīgi dzelži un kvalitatīva materiāla korpuss.

Asus Memo Pad 7 ir apgādāts ar 7 collu IPS displeju, kas nodrošina 1920×1200 pikseļu izšķirtspēju. Ierīce var lepoties ar visai elegantu dizainu, ko papildina arī premium klases korpusa uzbūve, kurā izmantos dūralumīnijs un stikla šķiedra.

2480x1754xASUS-MeMO-Pad-7-gold1

Ātrdarbību nodrošina Intel Atom Z3560 četru kodolu procesors (takts frekvence Burst režīmā sasniedz 1,83 Ghz) un 2 GB operatīvā atmiņa. Pieejamās iebūvētās atmiņas apjoms ir 16 vai 32 GB, taču ierīce atbalsta arī microSD kartes.

memo-pad-7

Patīkami, Asus šo planšetdatoru apgādājis ar SonicMaster stereo skaļruņiem, kas nodrošinās dzirdu un tīkamu skaņu. Ierīces aizmugurē atrodama 5 MP kamera, bet priekšpusē – 2 MP kamera. 8,3 mm plānajā planšetdatorā operētājsistēmas funkcijas pilda Android 4.4 KitKat.

Ierīce būs pieejama trīs krāsās – melnā, sarkanā un zelta. Ierīces cena sāksies no 200 eiro un tā būs nopērkama jau ceturtā ceturkšņa sākumā. Būs pieejama arī LTE tīklus atbalstoša versija.

Saistītās tēmas: asusplanšetdatori

Izsaki savu viedokli