Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Asus šā gada IFA 2014 tehnoloģiju izstādē iepazīstināja ar kompānijas jaunākajiem, kuru skaitā ir arī MemoPad 7 planšetdators. Tas var lepoties ar visai tīkamu dizainu, ko papildina jaudīgi dzelži un kvalitatīva materiāla korpuss.

Asus Memo Pad 7 ir apgādāts ar 7 collu IPS displeju, kas nodrošina 1920×1200 pikseļu izšķirtspēju. Ierīce var lepoties ar visai elegantu dizainu, ko papildina arī premium klases korpusa uzbūve, kurā izmantos dūralumīnijs un stikla šķiedra.

2480x1754xASUS-MeMO-Pad-7-gold1

Ātrdarbību nodrošina Intel Atom Z3560 četru kodolu procesors (takts frekvence Burst režīmā sasniedz 1,83 Ghz) un 2 GB operatīvā atmiņa. Pieejamās iebūvētās atmiņas apjoms ir 16 vai 32 GB, taču ierīce atbalsta arī microSD kartes.

memo-pad-7

Patīkami, Asus šo planšetdatoru apgādājis ar SonicMaster stereo skaļruņiem, kas nodrošinās dzirdu un tīkamu skaņu. Ierīces aizmugurē atrodama 5 MP kamera, bet priekšpusē – 2 MP kamera. 8,3 mm plānajā planšetdatorā operētājsistēmas funkcijas pilda Android 4.4 KitKat.

Ierīce būs pieejama trīs krāsās – melnā, sarkanā un zelta. Ierīces cena sāksies no 200 eiro un tā būs nopērkama jau ceturtā ceturkšņa sākumā. Būs pieejama arī LTE tīklus atbalstoša versija.

Saistītās tēmas: asusplanšetdatori

Izsaki savu viedokli