Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Asus ir laidis klajā jaunu 10 collu budžeta klases planšetdatoru. Lai arī ierīces tehniskā specifikācija ir visai paredzama, kā patīkams fakts jāņem vērā izstrādājuma salīdzinoši zemā cena – 199 eiro.

Asus MeMO Pad 10 (ME103K) uz citu budžeta un vidējās klases ierīču fona izceļas ar vienu specifikācijas detaļu – priekšpusē novietotajiem stereo skaļruņiem, kas apgādāti ar SonicMaster tehnoloģiju.

Pārējā tehniskā specifikācija ir visai ierasta – ierīces priekšpusē novietotais 10,1 collu IPS displejs nodrošina viduvēju – 1280×800 pikseļu – izšķirtspēju, attēlojot 149 pikseļus uz katru collu. Par ātrdarbību atbild četru kodolu 1,5 GHz Snapdragon S4 Pro procesors un 1 GB operatīvā atmiņa.

asus memopad 2014 oct

Ierīces priekšpuse novietota VGA kamera, bet aizmugurē – 2 MP kamera (atsevišķos reģionos tiek solīta 5 MP kamera). Uzņemtās bildes varēs saglabāt 8 GB iebūvētajā atmiņā, microSD kartē vai arī ASUS piedāvātajā mākoņdatošanas servisā, kura saglabājamās informācijas apjoms ir 5 GB.

Nobeigumā jāmin, ka ierīci darbina nu jau gadu vecā Android 4.4 KitKat operētājsistēma, bet enerģijas rezerves nodrošina akumulators, kas ar vienu uzlādes reizi ļaus ierīcei darboties līdz pat 9,5 stundām. Ierīces svars ir 525 grami un tā pieejama divās krāsās – baltā un melnā.

Saistītās tēmas: asusplanšetdatori

Izsaki savu viedokli