Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klāt ir laiks kārtējam BOOT.Lv apskatam un šoreiz mūsu rokās ir nonācis datorsalona M79 piedāvātais Asus K52F portatīvais dators, kurš ir viens no pieejamākajiem ar Intel i3 centrālo procesoru aprīkotajiem klēpjdatoriem.

[bootgallery]

Šī datora korpuss, displejs, kā arī klaviatūra un pieslēgvietu skaits ir identisks ar jau iepriekš apskatīto Asus K52JE:

Displeja vāks ir glancēts, bet pateicoties interesantajam rakstam, putekļi, pirkstu nospiedumi un citi netīrumi nav tik viegli pamanāmi. Datora tastatūra ir melnā krāsā, ar ciparu taustiņu bloku. Tastatūra ir ļoti ērta, taču diezgan skaļa.

15.6 collu displeja izšķirtspēja ir ierastie 1366 x 768 pikseļi un tam ir glancēts pārklājums. Skārienjutīgais paliktnis atbalsta multi-touch sniegtās priekšrocības, kā piemēram, ritināšanu ar diviem pirkstiem.

Lietotājam ir pieejamas 3 USB pieslēgvietas, kā arī pieslēgšanai pie lielā ekrāna noderēs HDMI ports. Patīkami, ka iebūvētie Altec Lansing skaļruņi nodrošina saviem izmēriem ļoti labu skanējumu.

Asus K52F ir aprīkots ar Intel HD integrēto grafisko karti, kā arī jau iepriekš minēto Intel Core i3 370M centrālo procesoru, kura takts frekvence ir 2.4 gigaherci. Cietā diska ietilpība ir 320 gigabaiti, savukārt, operatīvās atmiņas apjoms sastāda 3 gigabaitus. Bezvadu tīkla karte līdz ar ierastajiem 802.11 b un g standartiem atbalsta arī jaunāko un ātrāko n standartu.

Portatīvais dators tiek piedāvāts ar Free Dos operētājsistēmu, kas ievērojami samazina ierīces izmaksas, taču jebkurā gadījumā, pēc datora iegādes, varam instalēt sev vēlamo operētājsistēmu.

Kā datoru veiktspēju novērtē Windows 7 iespējams redzēt attēlu galerijā pievienotajā ekrānšāviņā.

Verdikts: Kā jau iespējams redzēt Windows 7 novērtējuma ekrānšāviņā, priekš savas cenās ( 369 lati ), Asus K52F piedāvā ļoti labu veiktspēju. Protams, dators nederēs jaunāko datorspēļu spēlēšanai un citiem darbiem, kas pieprasa jaudīgu grafisko karti, taču citus uzdevumus šis portatīvais dators spēs veikt bez problēmām.

Spied šeit, ja vēlies iegādāties Asus K52F portatīvo datoru!

Saistītās tēmas: asusportatīvie datori

Izsaki savu viedokli