Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

IFA 2014 izstādes ietvaros ASUS ir laidis klajā arī kompānijas pirmo viedpulksteni, ko darbina Android Wear operētājsistēma. Elegentā dizaina pulkstenis ir tapis sadarbībā ar Google un var lepoties ar ieliektas formas dizainu, kas lieliski pieguļ lietotāja rokai.

ZenWatch spēj uzskaitīt veiktos soļus, izmērīt pulsu un noteikt lietotāja stresa līmeni. Vairākas interesantas funkcijas atklājas, kad ierīce ir sapārota ar kādu citu ASUS izstrādājumu, kas apgādāts ZenUI saskarni.

Rezultātā ierīce spēj attālināti ieslēgt kameru, noteikt viedtālruņa atrašanās vietu un pat pārslēgt lapas prezentācijām. Protams, ierīce nodrošina arī ierastās Android Wear funkcijas, piemēram, maināma dizaina ciparnīcas un svarīgāko jaunumu paziņošanu.

asus_zenwatch

ZenWatch ir apgādāts ar 1,2 GHz Snapdragon 400 procesoru, 512 MB operatīvo atmiņu un 4 GB iebūvēto atmiņu. Tāpat ierīce var lepoties ar 1,63 collu AMOLED displeju, kas nodrošina ar 320×320 pikseļu izšķirtspēju ir apgādāts ar Gorilla Glass pārklājumu. Operētājsistēmas funkcijas pilda Android Wear.

Jāatzīmē, ka Asus ZenWatch korpuss nodrošina ierīces atbilstību IP55 sertifikācijas standartam, kas nozīmē, ka ierīce zināmā mērā ir putekļu un ūdens droša. Viedpulkstenis būs pieejams sudraba un zelta krāsā.

Saistītās tēmas: asusviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli