Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Asus, turpinot Eee produktu sēriju, pirms Ziemassvētku iepirkšanās drudža, plāno piedāvāt Eee Reader e-grāmatu lasītāju, kas ne tikai būs aprīkots ar diviem krāsainiem skārienjutīgajiem ekrāniem, bet, ļoti iespējams, būs arī lētāks par Sony un Amazon piedāvātajiem e-grāmatu lasītājiem. Tieši Asus bija tas ražotājs, kas aizsāka šobrīd tik populāro netbūku kustību, tādēl nebūtu nekāds pārsteigums, ja tieši Asus būtu viena no kompānijām, kam izdotos padarīt e-grāmatu lasītājus populārus.

Tā kā Asus Eee Reader, visticamāk, būs aprīkots ar diviem krāsainiem skārienjutīgajiem ekrāniem (šādu prototipu Asus prezentēja iepriekšējā CeBIT tehnoloģiju izstādē), viens no tiem varētu tikt lietos kā virtuālā tastatūra un interneta pārlūkprogrammas attēlošanai, kas šai ierīcei ļautu konkurēt ar netbūkiem. Tāpat ražotājs ir atzinis, ka apdomā iespēju šo produktu aprīkot arī ar iebūvētiem skaļruņiem, tīmeklkameru un mikrofonu, kas ļautu to lietot arī Skype zvanu veikšanai.

Portāls Gizmodo.com ziņo, ka šai ierīcei, iespējams, būs Premium un budžeta versijas, un Premium versijai būs 3G atbalsts. The Times raksta, ka Asus Eee Reader budžeta versijas cena būs vien 160 ASV dolāri. Šobrīd lētākie e-grāmatu lasītāji tirgū ir Amazon Kindle 2 (cena 300 ASV dolāri) un Cool-er eBook Reader (cena 250 dolāri).

Izsaki savu viedokli