Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms laika vēstījām, ka Aston Martin plāno “atdzīvināt” Lagonda nosaukumu, laižot klajā jaunu luksus klases spēkratu, kas paredzēts realizēšanai Tuvo Austrumu reģionu valstīs. Kamēr pirmie modeļi vēl tiek testēti uz koplietošanas ceļiem, kompānija laidusi klajā spēkrata oficiālos attēlus.

Sagaidāms, ka Lagonda tiks piedāvāta ierobežotā skaitā un galvenokārt Tuvo Austrumu valstu iedzīvotajiem. Dotajā brīdī norisinās intensīvs spēkrata testēšanas process. Aston Martin pārstāvji norāda, ka testu laikā Lagonda sevi parāda pat labāk nekā cerējuši kompānijas inženieri.

am-lagonda-official-1-78

Jāatzīmē, ka testi veikti īpaši karstā klimatā un ļauj noteikt temperatūras ietekmi uz spēkratā izmantotajiem materiāliem. Tāpat testu laikā tiek noteikta vairāku sistēmu, piemēram, gaisa kondicioniera efektivitāte, kā arī paša spēkrata izturība.

am-lagonda-official-1-41

Jaunākās paaudzes Lagona ir paredzēts kā četrvietīgs sporta auto, kas saņēmis Rapid modeļos atrodamo 5,9 litru V12 dzinēju. Aston Martin Rapid šis agregāts nodrošina nedaudz vairāk kā 550 zirgspēkus, kas ļauj četrvietīgajam sporta auto sasniegt 100 km/h lielu ātrumu vien 5 sekundēs un turpināt paātrināties, pārsniedzot 300 km/h atzīmi.

am-lagonda-official-1-11

Taču jaunā Lagonda nebūs tikai ātrs sporta auto. Sagaidāms, ka spēkrata eleganto eksterjeru papildinās tikpat elegants un grezns interjers.

am-lagonda-official-1-3

Saistītās tēmas: Aston Martin

Izsaki savu viedokli