Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

1976. gadā Lielbritānijā bāzētā kompānija Aston Martin laida klajā spēkratu, kas, vadoties pēc mūsdienu dizaina standartiem, būtu nosaucams par savdabīgu. Tiesa, tajā laikā Lagonda bija gluži vai revolucionārs auto, iemiesojot ne tikai premium klases stilu, bet arī dažādas inovācijas, to skaitā LED displeju.

Jāatzīst gan, ka jau kopš 1990. gada, kad šī spēkrata ražošana tika pārtraukta, tas palicis pagātnē. Taču tagad Aston Martin plāno “atdzīvināt” Lagonda nosaukumu, jau nākamgad laižot klajā spēkratu, kura luksus klases statusu noteiks ne tikai izmantotie materiāli, kvalitāte un dizains, bet arī to ražošana ierobežotā skaitā.

lagonda-web-1-6

Sagaidāms, ka jaunās Lagonda eksemplāru skaits būs stipri ierobežots, turklāt gandrīz visi modeļi ir paredzēti realizēšanai Vidējo Austrumu reģionā, kur potenciālajiem pircējiem pavērsies plašas personalizēšanas iespējas. 

Zem motora pārsega Lagona slēps 5,9 litru V12 tipa dzinēju, kas tiks aizlienēts no Rapide S spēkrata, kur tas nodrošina 550 zirgspēku jaudu un maksimālo ātrumu, kas sniedzas nedaudz virs 300 km/h. Pateicoties oglekļa šķiedras paneļu izmantošanai spēkrata uzbūvē, tiks būtiski samazināts tā svars. 

Aston Martin oficiāli izplatītais attēls dotajā brīdī gan atklāj tikai spēkrata elegantās sānu līnijas, taču vietnes Autocar rīcībā nonākušie spiegu foto atrāda arī auto priekšpuses un aizmugures dizaina apveidus.

Aston-Martin-x3Spy-090514_0

Aston-Martin-Spy-x2090514_0

Saistītās tēmas: Aston Martin

Izsaki savu viedokli