Aktuāls

Latvijā radītā jautājumu-atbilžu vietne Ask.fm iemantojusi iespaidīgu popularitāti, bet tās reģistrēto lietotāju skaits jau sasniedzis 100 miljonus lietotāju, vēsta vietne TechCrunch

Ask.fm reģistrēto lietotāju skaits pārsniedzis 100 miljonu atzīmi. Jāatzīmē, ka pagājušā gada jūnijā šis skaitlis bija 65 miljoni. Vidēji dienā vietnē reģistrējas aptuveni no 180 līdz 200 tūkstošiem jaunu lietotāju, pagājušā gada vasarā šis skaitlis bija lielāks – 300 tūkstoši.

Jāmin, ka Ask.fm var lepoties ar savu aplikāciju, kas lejupielādēta jau 30 miljonus reižu. Vidēji mēnesī vietni apmeklē aptuveni 190 miljoni unikālo lietotāju, taču lielākā daļa no tiem nāk no Krievijas, ASV, Brazīlijas, Polijas, Itālijas, Meksikas, Turcijas, Spānijas, Francijas, Vācijas, Argentīnas un Saūda Arābijas.

Tiesa, Ask.fm pēdējā laikā nācies saskarties ar krietnu devu negatīvas publicitātes pēc tam, kad vairāki pusaugu vecuma lietotāji izdarīja pašnāvību. Tas lika kompānijai uzlabot dažādus drošības mehānismus, piemēram, palielināt vietnes moderatoru skaitu un pastiprināti informēt lietotājus par drošību internetā. Tāpat kompānija uzsāka sadarbību ar sabiedrisko attiecību kompāniju.

ask_fm-logo-512x185

Saistītās tēmas: interesantiInternets

Izsaki savu viedokli