Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Slavenais Holivudas aktieris, Džeisons Stethems jeb “Kurjers”, ir kļuvis par galveno varoni pirmā modulārā viedtālruņa LG G5 reklāmas klipā.  Video izceļ modulārā dizaina priekšrocības un parāda plašu LG G5 funkciju un papildu ierīču skaitu un pielietojumu. 

Apvienojumā ar papildu ierīču kolekciju LG Friends, LG G5 ir iespējams pārveidot par digitālo kameru, Hi-Fi mūzikas atskaņotāju, virtuālas realitātes ierīci un daudz ko citu. Reklāmas rullītī, kas tika uzņemts Losandželosā, ASV, Džeisons Stethems aizraujošā un jautrā veidā demonstrē iespējamos LG G5 un LG Friends ierīču pielietojumu un unikālo pieredzu, ko tas spēj sniegt lietotājiem.

„Es domāju, ka koncepts, kuru LG piedāvā ar G5 un tā modulāro dizainu, piesaistīs patērētājus,” norāda Džeisons Stethems. „Es izbaudīju sadarbību ar LG un ceru, ka tas būs redzams arī gala rezultātā.”

„Kopš tā prezentēšanas Pasaules mobilajā kongresā mēs vairākkārtēji no patērētājiem dzirdējām, ka viņi bija gaidījuši tādu telefonu kā LG G5,” norāda LG Mobile Communications Company mārketinga komunikāciju prezidents un vadītājs Kriss Jie. „Ar G5 mūsu iecere ir parādīt, kā viedtālruņi var būt kas vairāk kā tikai saziņas ierīces un tiešām spēj bagātināt mūsu dzīves.”

Aplūkojiet, kā Džeisons Stethems izbauda LG G5 pasauli šajā video:

Izsaki savu viedokli