Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viens no vadošajiem IT produktu un komponenšu vairumtirgotājiem Austrumeiropā, Latvijas lielākais uzņēmums AS ELKO Grupa ir kļuvis par oficiālo SAPPHIRE produkcijas izplatītāju Horvātijā. SAPPHIRE ir galvenais AMD tehnoloģiju partneris, kas ražo un piegādā uz ATI risinājumiem bāzētas grafiskās kartes un pamatplates.

Sadarbība uzsākta, lai nostiprinātu attiecības ar esošajiem klientiem, kā arī piesaistītu jaunus, izmantojot oficiālā izplatītāja priekšrocības. Oficiālā izplatītāja statuss garantē konkurētspējīgākas cenas un nodrošina klientiem pilnu SAPPHIRE produktu klāstu. Horvātijā klientiem tiek piedāvātas galvenokārt videokartes un pamatplates uz AMD/ATI risinājumiem, kā arī multimediju produkti – digitālie foto rāmji, TV uztvērēji u.c.

Līdz šim ELKO Grupa SAPPHIRE produktus ir izplatījusi Austrumeiropā – Krievijā un Ukrainā, kur ir ļoti spēcīga sadarbība, un Baltijas valstīs.

Horvātijā uzņēmums ELKO Grupa darbojas kopš 2000. gada un ir tālākā vieta pārstāvētajā Centrālās un Austrumeiropas reģionā.

Par SAPPHIRE

SAPPHIRE izstrādā, ražo un izplata pilnu uz ATI risinājumiem bāzētu produktu sortimentu, sākot no pamatlīmeņa un beidzot ar mūsdienīgām Radeon grafikas paātrinātāju kartēm.

SAPPHIRE ir galvenais ražotājs vairākiem no 10 labākajiem Tier 1 OEM klientiem visā pasaulē ar ražošanas apjomu līdz pat 1,8 miljoniem vienību mēnesī. SAPPHIRE nekad nav radušās kvalitātes problēmas, un rūpnīcai ir piešķirti ISO 9001 un ISO1 4001 sertifikāti saskaņā ar stingrākajiem nozares standartiem un mūsdienu QC kritērijiem.

SAPPHIRE dizaina optimizācijas spēja ļauj saglabāt vidusmēra izmaksas un nodrošina nozarē vadošo veiktspēju plašam produktu sortimentam. Dzesēšanas tehnoloģijas jaunievedums ir parādījis atšķirību no citiem piegādātājiem un ļauj sniegt klusus, bet spēcīgus risinājumus. Papildus informācija SAPPHIRE mājas lapā.

Izsaki savu viedokli