Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viens no vadošajiem IT produktu un komponenšu vairumtirgotājiem Austrumeiropā, Latvijas lielākais uzņēmums AS ELKO Grupa ir kļuvis par oficiālo „AMD” procesoru izplatītāju Baltijā, Ukrainā un Krievijā.

AS ELKO Grupa jau iepriekš ir izveidojusies pozitīva pieredze, sadarbojoties ar kompāniju „AMD” tās grafisko karšu un pamatplašu izplatīšanā – 2008. gada sākumā uzņēmumam ELKO Grupa tika piešķirts „AMD Platinum Solution Provider” statuss par panākumiem grafisko karšu izplatīšanā. Kompānija „AMD”, pozitīvi novērtējot līdzšinējo sadarbību, nolēma paplašināt sadarbības līgumu un šobrīd AS ELKO Grupa ir saņēmusi „AMD Master Distributor” statusu, kas uzņēmumam ELKO Grupa ļauj iepirkt „AMD” procesorus tieši no ražotāja un saņemt īpašus cenu piedāvājumus. Pateicoties šai sadarbībai, turpmāk AS ELKO Grupa saviem klientiem varēs piedāvāt pilnu „AMD” produktu klāstu vienuviet.

„AMD” ir pasaulē vadošais inovatīvu mikroprocesoru un grafisko risinājumu ražotājs, kura darbības mērķis ir piedāvāt patērētājiem plašu produktu klāstu un padarīt tehnoloģijas pieejamas ikvienam. Kompānija „AMD” fokusējas uz to, lai tās produkti atbilstu visaugstākajām datoru, bezvadu risinājumu un mājas elektroierīču ražotāju prasībām, kas ļauj tiem radīt augstas veiktspējas, energoefektīvus un vizuāli reālistiskus risinājumus.

Izsaki savu viedokli