Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vācijā mītošais tūninga ateljē ART Mercedes apvidus flagmanim GL izstrādājis plašu uzlaboju pakotni, ko nosaukuši par ART Mammut.

Priekšas daļa ieguvusi zemu, agresīva dizaina buferi ar integrētiem virziena rādītāja, tālajiem un miglas lukturiem. Tam pieskaņots arī dekoratīvais radiatora režģis un lukturi, kas ieguvuši melnu iekšpusi.

Sānu skatā dominē platās arku uzlikas, jauna dizaina sliekšņi un gaisa atverēs iestrādātas diodes, kas, durvīm atveroties, iedegas. Aizmugurē aerodinamisko virsbūves komplektu noslēdz arkām pieskaņots buferis ar četrām izplūdes izejām, jumta antispārns un aizmugurējā loga uzlikas.

Labāku dinamiku dīzeļdzinējiem nodrošinās jaudas komplekti, kas dīzeļdzinēju jaudu sola palielināt par 20 procentiem. Savukārt par labāku vadāmību un skaistāku izskatu rūpējas standarta balstiekārta, kas tagad GL ļauj nosēdināt par 35-60 milimetriem. Jāatzīmē, ka sēdinājums lieliski izcels arī iespaidīgos 22 collu vieglmetāla diskus, kas apauti ar 315/30 izmēra riepām.

Salons tiek atstāts klientu ziņā, kas var izvēlēties no dažādām apdares iespējām, tai skaitā ādas, koka, alkantaras un oglekļa šķiedras.

Izsaki savu viedokli