Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēdējo dienu karstākais temats sporta auto cienītāju vidē ir jaunā Toyota GT 86, tomēr tagad uzmanību sev pievērsis arī Subaru, kas atklājis GT 86 dvīņu brāļa BRZ sērijveida attēlus un tehniskos datus. Tehniski abi auto ir identiski, tāpat arī vizuāli tie ir ļoti līdzīgi. Interesanti, ka Subaru savā paziņojumā atklājis vairākas interesantas detaļas, par ko kolēģi Toyota vēl klusēja.

Būtiskākais jaunums ir svars – jaunās Subaru BRZ kupejas pašmasa būs vien 1220 kilogrami. Vēl pilnpiedziņas speciālists atklājis automašīnas platumu, kas būs 1,78 metri, kā arī riepu un disku izmēru – 17 collu vieglmetāla diski tiks apauti ar 215/45 izmēra riepām. Zem dzinēja pārsega atradīsies tas pats divu litru boksera benzīna dzinējs, kas attīstīs 200 Zs un 205 Nm, un būs sajūgts ar sešu pakāpju manuālo vai automātisko pārnesumkārbu.

Vizuāli Subaru versija ir atturīgāka, tomēr ir pamats cerēt, ka tirdzniecībā varētu nonākt nesen prezentētais STI koncepts, kas izcēlās ar agresīviem bamperiem, Subaru raksturīgiem diskiem un ievērojamu antispārnu. Tāpat kā GT 86 arī Subaru BRZ tirdzniecībā solās nonākt nākamā gada vasarā.

Saistītās tēmas: subarusubaru brztoyotatoyota gt 86

Izsaki savu viedokli