Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvijā lielāko interesi par jaunāko “Apple” viedtālruņu modeļu iegādi izrāda tieši uzņēmumi, liecina “Tele2” klientu apkalpošanas centru apkopotā informācija. Kā zināms, “Apple” septembra sākumā prezentēja divus jaunus “iPhone” modeļus – “5S” un “5C”.

“Apmierināti klienti ir mūsu prioritāte, tāpēc allaž rūpējamies, lai vairāk nekā miljonam “Tele2” klientu piedāvātu viņu vēlmēm atbilstošus mobilo sakaru pakalpojumus un produktus. Priecājamies, ka līdzīgi kā iepriekšējos gados ar “iPhone 4S” un “iPhone 5” arī šogad mūsu klienti ir vieni no pirmajiem Latvijā, kuri jau lieto pašus jaunākos “iPhone” modeļus. Dārgāko modeli “iPhone 5S” izvēlas uzņēmumu vadītāji, savukārt par cenas ziņā pieejamāko modeli “iPhone 5C” lielāku interesi izrāda privātpersonas. Kopumā klientu atsauksmes par jaunākajiem “Apple” viedtelefonu modeļiem un jauno operētājsistēmu “iOS 7” ir pozitīvas,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

Pašlaik starp augstas klases viedtelefoniem pieprasītākie modeļi “Tele2” klientu apkalpošanas centros ir: “iPhone 5S”, “Samsung Galaxy S4”, “HTC ONE”, “Nokia Lumia 925” un “Sony Xperia Z”.

“Viedtelefonu lietotāju skaits “Tele2” tīklā pārsniedz jau 200 000 jeb 20% no kopējā klientu skaita. Pašlaik Latvijā no katriem desmit nopirktajiem telefoniem seši ir viedtelefoni. Mūsuprāt, tas ir skaidrojams ar to, ka arvien vairāk iedzīvotāju vēlas izmantot viedtelefonu plašās iespējas, īpaši mobilo internetu, savukārt mēs nodrošinām atbilstošu piedāvājumu – cenas ziņā pieejamus viedtelefonus, tarifu plānus ar iekļautu datu pārraidi un ātrāko mobilo internetu visvairāk vietās Latvijā*. Iedzīvotāji turpina dot priekšroku viedtelefonu iegādei, un pēc “Tele2” aplēsēm 2015.gadā viedtelefoni varētu veidot jau 75% no kopējā mobilo tālruņu tirdzniecības apjoma,” piebilst J.Spoģis.

“Tele2” korporatīvie klienti (uzņēmumi) var interesēties par iespējām iegādāties jaunākos “iPhone 5” modeļus, sazinoties ar savu klientu menedžeri vai ierodoties “Tele2” Biznesa klientu apkalpošanas centrā Rīgā (Mūkusalas ielā 42). Arī privātpersonas var griezties “Tele2” klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, un “Tele2” katru pieprasījumu izskatīs individuāli.

“Kompānijas “Apple” viedtelefoni un planšetdatori nav “Tele2” publiskajā piedāvājumā, jo neesam oficiālais “Apple” produkcijas izplatītājs Latvijā. Taču vienmēr meklējam risinājumus, kas atbilst klientu vajadzībām. Tas nozīmē, ka, ja kāds no mūsu klientiem vēlas lietot telefonu, kas nav “Tele2” piedāvājumā, mēs palīdzam to iegādāties – “Tele2” kā starptautiskam uzņēmumam ir laba sadarbība ar Eiropas telefonu distributoriem, kas nodrošina praktiski jebkura telefona pieejamību,” papildina J.Spoģis.

Tele2_Klientu apkalposanas centrs_Riga_1

Saistītās tēmas: appleiphonemobilie sakaritele2viedtālruņi

Izsaki savu viedokli