Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Šā gada pavasarī viedtālruņu tirgu pāršalca revolūcijas vēji, jo pārdošanā nonāca flagmaņu killeris – OnePlus One. Tiesa, ierīces pieejamība vēl joprojām ir stipri ierobežota, taču tas nav traucējis kompānijas darbiniekiem izpļāpāties par otrās paaudzes OnePlus viedtālruni.

Aprīlī debitējušais OnePlus One bija īsta medusmaize tehnoloģiju entuziastiem, jo tālrunis tika veidots no augstas kvalitātes materiāliem, lepojās ar labas kvalitātes displeju, jaudīgiem dzelžiem, spējīgu kameru, energoietilpīgu akumulatoru un personalizējamu operētājsistēmu. Turklāt tas viss bija (un vēl joprojām ir) pieejams par summu, kas sastāda pusi no vidēja flagmaņa cenas.

Tagad viens no OnePlus vadošajiem darbiniekiem ir pavēstījis jaunu informāciju par nākamās paaudzes viedtālrunis, kas saņems nosaukumu Two.

OnePlus Two debitēs nākamā gada otrajā vai trešajā ceturksnī. Ierīce, salīdzinot ar šogad debitējušo One, visticamāk, būs mazāka izmēra vai arī saņems versiju, kas būs kompaktāka izmēra. Tas tikšot darīts, lai izpatiktu tiem patērētājiem, kas dod priekšroku kompaktāka izmēra viedtālruņiem.

Sagaidāms, ka arī OnePlus Two gadījumā darbosies ielūgumu sistēma, kas saņēmusi ne mazums kritisku atsauksmju.

Arī OnePlus One gadījumā vēl joprojām darbojas jau pieminētā ielūgumu sistēma, taču jau sākot ar oktobrī to papildinās tradicionālā pasūtīšanas sistēma. Lieki piebilst, ka liela daļa no viedtālruņa gribētājiem to vēl nav saņēmuši savā īpašumā.

oneplus one

Saistītās tēmas: oneoneplus

Izsaki savu viedokli