Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Jau neilgi pēc Apple iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņu debijas, konkurenti centās izpelnīties uzmanību, izsakot viedokli par jaunajām Apple ierīcēm. Tagad savu vārdu teikuši arī Ķīnas Meizu un Oppo.

Ķīnā bāzētais Meizu, kas ilgstoši saņēmis dažādas kritiskas piezīmes par kompānijas ierīču līdzību ar Apple produktiem, ir publicējis attēlu, kurā apgalvo, ka tieši Apple ir “aizņēmies” dizaina iezīmes no nesen prezentētā MX 4 viedtālruņa.

meizu mocks apple

Meizu, gan izvairās tieši apsūdzēt Apple dizaina kopēšanā, vien norādot uz “jaukajām līnijām”, ar ko, acīmredzot, domājot plastmasas daļas, kas sadala metāla korpusu un ir nepieciešamas, lai nodrošinātu pilnvērtīgu antenas funkcionēšanu.

Tikmēr Oppo, kas pazīstams kā viens no kvalitatīvāko viedtālruņu ražotājiem, norādīja, ka jaunie iPhone viedtālruņi nav nekas pārsteidzošs. Viņi arī izveidojuši attēlu, kurā iPhone 6 Plus ir novietots Find 7 viedtālrunim aizmugurē, turklāt to pavada vārdi “Close… but not quite” (tuvu, bet ne gluži).

oppo mocks apple

Iespējams, ka šādi Oppo norāda arī uz abu izstrādājumu displeju izšķirtspēju, kas Ķīnas kompānijas ražojumam ir krietni labāka. Kamēr iPhone 6 Plus var lepoties ar 5,5 collu displeju, kas nodrošina 401 ppi pikseļu blīvumu, Find 7 ir apgādāts ar 5,5 collu QHD izšķirtspējas displeju, kas nodrošina 534 ppi pikseļu blīvumu.

Saistītās tēmas: appleiphone 6iphone 6 plus

Izsaki savu viedokli