Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Dotajā brīdī pircējiem ir pieejami vien daži viedtālruņi, kas spējīgi nolasīt pirkstu nospiedumus, izmantojot to kā paroļu aizstājēju. Jaunākā informācija vēsta, ka šim šaurajam ražotāju lokam plāno pievienoties arī Ķīnā bāzētais Huawei.

Huawei tiecas sastādīt konkurenci pasaules lielākajiem viedtālruņu ražotājiem, cenšoties iekarot patērētāju simpātijas ne tikai ar elegantu dizainu, jaudīgiem “dzelžiem”, bet arī ar noderīgām funkcijām.

huawei invite

Jaunākās baumas, ko apstiprina Huawei sniegtie mājieni, vēsta, ka kompānija gatavojas apgādāt divus tās viedtālruņus ar pirkstu nospiedumu lasītajiem. Viens no tiem būšot vidējās klases ierīce, savukārt otrs, visticamāk, būs kompānijas nākamais flagmanis un Ascend P6 tradīciju turpinātājs.

Pieejamie attēli norāda, ka pirkstu nospiedumu lasītājs, visticamāk, būs novietots ierīču aizmugurē, zem kameras.

huawei fingerprint scanner

Sagaidāms, ka Huawei nākamais flagmanis varēs lepoties ar LTE Cat.6 tīklu atbalstu, kas nodrošinās teorētisko lejupielādes ātrumu līdz pat 300 Mbps.

Huawei ar kompānijas jaunumiem iepazīstinās 4. septembrī IFA tehnoloģiju izstādes laikā. Tad debiju varētu piedzīvot abi gaidāmie viedtālruņi un citas ierīces, pie kurām Huawei dotajā brīdī strādā.

huawei ifa invite

Saistītās tēmas: huawei

Izsaki savu viedokli