Aktuāls

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Ierasts, ka Samsung ar katru jauno Galaxy S sērijas viedtālruni grāva rekordus, tomēr jaunākais no šīs saimes pārstāvjiem – Samsung Galaxy S5 kompānijai sagādājis pamatīgas galvassāpes. Ierīces tirdzniecības apjomi ir par 40 procentiem vājāki nekā uzņēmums paredzēja. Ņemot vērā šos rezultātus, kompānija nolēmusi gaidāmo flagmani veidot pilnībā no jauna, lai padarītu tikpat iecienītu, kā piemēram, Galaxy S3 vai Galaxy S4.

Sammobile.com ziņo, ka darbs pie jaunā Galaxy S6 nodēvēts par Project Zero, kas jau liecina par uzņēmuma nodomiem nopietnajiem nodomiem. Piemēram, Galaxy S4 kodētais nosaukums bija Project J, Galaxy Note 3 – Project H, Galaxy S5 – Project K, savukārt Galaxy Note 4 – Project T.

Līdzīgi kā jaunāko Galaxy Note, arī Galaxy S6 plānots piedāvāt divās versijās – parastajā un Edge, kas būšot aprīkota ar ieliektu displeju. Neoficiāla informācija liecina, ka viedtālrunis tiks aprīkots ar 2560 x 1440 pikseļu izšķirtspējas displeju 64 bitu Exynos 7420 vai Snapdragon 810 procesoru,  kā arī tiks piedāvāts 32/64/128 gigabaitu ietilpībās.

Tiek ziņots, ka Samsung vēl nav izlēmuši ar kādu aizmugurē novietoto kameru aprīkot ierīci, uzņēmums svārstās starp 16 un 20 megapikseļu kamerām, savukārt viedtālruņa priekšpusē novietotā kamera spēšot uzņemt attēlus 5 megapikseļu izšķirtspējā.

Pamatīgas pārmaiņas piedzīvos arī ierīces korpuss, kas atšķirībā no S sērijai (un Samsung viedtālruņiem kā tādiem) ierastās tikai un vienīgi plastmasas, nu tiks veidots Galaxy Note 4 un Galaxy Alpha stilā, papildus plastmasai, izmantojot metālu.

Samsung-Banner-Huge

Izsaki savu viedokli