Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tā vien šķiet, ka nākamā “lielā lieta” tehnoloģiju pasaulē būs 3D virtuālās realitātes brilles. Par šādu tendenci liecina augošais ražotāju skaits, kas jau ir izstrādājuši vai plāno izstrādāt šādu ierīci.

Jaunākā kompānija, kas plāno ienākt šajā tirgus segmentā, ir optisko sistēmu un medicīnas iekārtu ražotājs Carl Zeiss. Kompānija strādā pie VR One virtuālās realitātes komplekta, kas pie pirmajiem pircējiem nonāks jau Ziemassvētkos, bet plašāku debiju piedzīvos 2015. gadā.

Carl Zeiss izstrādājums būs savietojams ar viedtālruņiem, kuru ekrāna izmērs ir robežās no 4,7 līdz 5,2 collām. Izstrādājums nav apgādāts ar atsevišķu displeju, tādēļ ierīce spēs pildīt savas funkcijas tikai tad, ja tajā tiks ievietots viedtālrunis. Turklāt katram viedtālrunim nepieciešams savs ietvara papildinājums, lai to varētu veiksmīgi ievietot.

carl zeiss vr headset

VR One būs pieejams kopā ar divām multimedija aplikācijām, kas ļaus skatīties 3D filmas, attēlus un izmantot Google izstrādāto Street View papildinājumu. Ražotājs apgalvo, ka sākumā ierīce būs savietojama ar iPhone 6 un Galaxy S5 viedtālruņiem, bet pēc laika būs pieejama krietni plašākam viedtālruņu klāstam.

Izstrādājuma cena ir 99 ASV dolāri, komplektā iekļauts viens ietvars, taču papildus viedtālruņa ietvaru var iegādāties par 10 dolāriem.

carl zeiss vr headset 2

Saistītās tēmas: realitātevirtuālā

Izsaki savu viedokli