Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Apple tas ir Siri, Android tas ir Google Now, bet Windows Phone var lepoties ar Cortana. Saprotams, ka runa ir par virtuālajiem asistentiem, ko iespējams sastapt mobilajās ierīcēs, taču tagad šai nelielajai grupai pievienojies arī BlackBerry izstrādājums.

Līdzīgi kā lielāko konkurentu operētājsistēmas, arī BlackBerry ir izveidojis virtuālo asistentu, kas palīdzēs lietotājiem. Funkciju ziņā tas neatpaliks no konkurentu veikumiem, ļaujot ar balss palīdzību startēt aplikācijas, sūtīt ziņas, mainīt uzstādījumus, izveidot atgādinājumus un piezīmes, kā arī komunicēt sociālajos tīklos.

BlackBerry Assistant būs daļa no kompānijas jaunākās operētājsistēmas versijas – OS 10.3 – sniegtajām iespējām un uzlabojumiem. Sagaidāms, ka pirmais tālrunis, kas varēs lepoties ar šo virtuālo asistentu būs BlackBerry Passport, kas pie lietotājiem varētu nonākt jau septembrī.

blackberry virtual assistent

Taču, kamēr tiek gaidīta BlackBerry viedtālruņa debija, jāatgādina tā tehniskā specifikācija, vienlaikus atzīmējot, ka šis ir viens no retajiem viedtālruņiem, kas apgādāts ar kvadrātveida displeju. Atsevišķas specifikācijas detaļas pagaidām nav zināmas, taču kopumā jāteic, ka šis solās būt visnotaļ interesants viedtālrunis.

BlackBerry Passport specifikācija:

  • 4,5 collu 1440×1440 pikseļu izšķirtspējas displejs
  • 3 GB operatīvā atmiņa
  • Qualcomm Snapdragon 800 procesors
  • 32 GB iebūvētā atmiņa + microSD karšu lasītājs
  • 3450 mAh litija jonu akumulators
  • 4G LTE tīklu atbalsts

Passport_Advanced

Saistītās tēmas: blackberry

Izsaki savu viedokli