Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vakar jau rakstījām, ka LG gatavojas savu arsenālu papildināt ar Windows Phone 8 darbinātām ierīcēm. Interesi par kādu no Microsoft piedāvātajām mobilo ierīču operētājsistēmām, izteikuši arī Asus.

Intervijā Wall Street Journal Asus pārstāvis atklājis, ka kompānija šobrīd uzsākusi sarunas ar Microsoft par licenču saņemšanu Windows 8 platformas mobilajām ierīcēm. Kā zināms, tad viedtālruņiem paredzēta Windows Phone 8, savukārt planšetdatoriem – Windows 8 un 8 RT versijas. Šajā gadījumā gan Asus nav norādījuši, kuru operētājsistēmu tieši plāno izmantot.

Intervijā piebilsts, ka Asus vēlētos piedāvāt PadFone – viedtālruņa un planšetdatora hibrīdu, kurš jau pieejams Android versijā, arī Microsoft cienītājiem. Šajā gadījumā gan Asus nāktos sastapties ar problēmām, jo Windows Phone 8 paredzēts tikai viedtālruņiem, savukārt Windows 8 – datoriem un planšetdatoriem, bet Windows 8 RT – ARM procesoru darbinātiem planšetdatoriem. Attiecīgi, Microsoft piedāvājumā nebūtu operētājsistēma, kas bez plašas modifikācijas spētu atbalstīt Asus izstrādāto hibrīda platformu.

Microsoft pagaidām atsakās sniegt komentārus par sadarbības paplašināšanu ar Asus.

asus-padfone-2-1350320045

Saistītās tēmas: asusmicrosoft

Izsaki savu viedokli