Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaulē ir plaši izplatīts stereotips, ka tehnika interesē tikai un vienīgi vīriešus, un, ka sievietēm šajā nozarē nav vietas. Tomēr, laikam ejot uz priekšu, daiļais dzimums arvien aktīvāk cenšas pierādīt pretējo, un jāsaka, ka lielai daļai no viņām tas lieliski izdodas. Šoreiz jūsu uzmanībai piedāvāsim skaistāko ar tehniku saistīto sieviešu Top 10. 10. vieta – Vendija Čenga

Kopš 2003. gada, kad Vendija sāka rakstīt savu blogu (interneta dienasgrāmatu), viņa ir kļuvusi par vienu no oriģinālākajiem un kompetentākajiem dienasgrāmatu autoriem pasaules blogosfērā. Viņas video podkāsti regulāri redzami tīmekļa adresē clicknetwork.tv.

9. vieta – Blēra Batlera

Blēra Batlera, kurai ir lieliska humora izjūta, bija iesaistīta Comedy Central šova Premium Blend veidošanā, kur viņa tika pamanīta un ātri vien dabūja darbu G4 TV kanālā, kura tematika ir videospēles un ar tām saistītais dzīves veids. Tur viņa tika pieņemta kā scenārija autore šovam X-Play. Blēras harizma un spēja ātri pieņemt vajadzīgo lēmumu viņu padara ļoti piemērotu darbam videokameras priekšā, tādēļ viņai ātri vien tika piešķirta sava šova sadaļa, kurā viņa apskatīja jaunākos komiksus.

8. vieta – Kristena Holta

Kristena piedalījusies ASV populārajā TV šovā American Idol, kur viņu pamanījusi TV kanāla FOX vadība, kas viņai piedāvāja kļūt par šova 3. sezonas speciālo korespondenti (Kristena kā dalībniece piedalījās šova 2. sezonā). Pēc tam, gluži kā 9. vietas īpašniece Blēra Batlera, viņa sāka strādāt TV kanālā G4, kur viņa vada televīzijas šovu Cheat!. Tāpat viņa ir arī šova Attack of the Show reportiere.

7. vieta – Amanda Kongdona

Amanda Kongdona kļuva populāra pēc tam, kad sāka strādāt Rocketboom – videoblogā, kas tiek atjaunināts katru dienu. Ar savu lielisko humoru un pozitīvo skatu uz dzīvi Amandai izdevās pieaistīt 300 000 apmeklētāju dienā. Pēc 2 gadiem Rocketboom komandā, viņa izvēlējās izveidot pati savu blogu – AmandaAcrossAmerica, kurā viņa stāsta par saviem piedzīvojumiem, apceļojot ASV ar hibrīdauto.

6. vieta – Veronika Belmonta

Veronika ir divu ietekmīgu rotaļlietu biznesa pārstāvju meita. Sākumā viņa strādāja pasaulē populārajā tehnikas portālā CNET par biznesa tehnoloģiju divīzijas audio producenti. Viņa piedalījās portāla video apskatu un blogu veidošanas procesā. 2006. gada septembrī viņa kļuva par vienu no CNET Buzz Out Loud podkāstu vadītājiem. Pēc mazāk kā gada viņa pameta CNET un pārcēlās uz darbu jaunajā un daudzsološajā meklēšanas serveri Mahalo, kur viņa ir ikdienas tehnikas šova producente.

5. vieta – Kalī Lūisa

Kalī kopā ar savu vīru Nīlu izveidoja mājaslapu, kurā viņi publicēja īsus ar tehniku saistītus video podkāstus ar nosaukumu GeekBrief.TV, lai gan nevienam no viņiem nebija iepriekšējas pieredzes video materiālu veidošanā. Tomēr, pateicoties Kalī Lūisas lieliskajam izskatam, šis šovs ātri kļuva populārs un to ik mēnesi lejupielādēja vairaki miljoni cilvēku. Tādējādi pāris varēja atļauties pamest savus darbus un pilnībā veltīt laiku šim interneta projektam. Kalī iesaistījās arī TechTV šovā Call for Help, kā arī izveidoja vēl vienu tehnikai veltītu blogu, kura nosaukums ir Dear Cali, kā arī sākusi veidot šovu par Apple iPhone.

4. vieta – Olīvija Munna

Olīvija Munna savu karjeru saka kā aktrise un FOX Sports Net sporta šova vadītāja, bet 2006. gadā viņa sāka strādāt jau iepriekš minētajā G4 televīzijas kanālā, kur viņa nomainīja Sāru Leinu un kļuva par televīzijas šova Attack of the Show vadītāju. Pateicoties nepiespiestajai uzvedībai kameras priekšā, Olīvija ātri kļuva par G4 skatītāju mīluli (protams, arī viņas šarmantais izskats deva zināmu ieguldījumu šajā panākumā). Kopš tā laika viņa ir piedalījusies vairākos G4 šovos un podkāstos.

3. vieta – Džesika Čobota

Kad internetā nonāca bilde, kurā Džesika nolaizīja Sony PlayStation Portable (PSP), viņa vienas nakts laikā kļuva par patiesu sensāciju. Jāsaka, ka izvēle uzņemt fotogrāfiju, kurā viņa nolaiza Sony PSP izrādījās patiesi ģeniāla, jo šis solis viņai pavēra durvis uz video spēļu un izklaides jomas žurnālistiku. Sākumā viņa ik pa laikam uzrakstīja kādu rakstu žurnāla FHM Lielbritānijas versijai, tāpat viņa rakstīja interneta portālam Mania.com. Džesika ir parādījusies arī televīzijas kanāla G4 šovos Filter un Attack of the Show. Viņa vadīja arī Fuel TV šova The Daily Habit segmentu, kurā viņa stāstīja par tuvākajā laikā gaidāmajām videospēlēm. 2006. gadā kompānija IGN noalgoja Džesiku, lai viņa vadītu IGN iknedēļas šovu. Viņa šobrīd raksta blogu IGN mājaslapā, kas ir viena no šīs vietnes apmeklētākajām sadaļām.

2. vieta – Morgana Veba

Pēc koledžas beigšanas, Morgana sāka strādāt par mājaslapu administratori. Tam sekoja darbs TechTV šovā The Screen Savers – viņa bija šī šova producente. Viņas šarmantums ātri vien ļāva viņai parādīties The Screen Savers kameras otrā pusē kā vienai no datoru ekspertēm. Pēc neilga laika viņa kļuva par šova viesvadītāju. Vēlāk viņa kļuva par vienu no TechTV šova X-Play vadītājām, kā arī kļuva par žurnāla FHM videospēļu slejas autori. Morganas videoblogi šobrīd ir atrodami WebbAlert vietnē, kur viņa veido vienu no prominentākajiem un interesantākajiem šī brīža tehnikas videoblogiem.

1. vieta – Ambera MakArtūra

Ambera ir strādājusi tādās tehnoloģiju kompānijās kā Microsoft un Razorfish, un, ņemot vērā šo darba pieredzi, kā arī Amberas ārējo izskatu, ir grūti iedomāties labāku kandidāti uz seksīgākās ar tehniku saistītās sievietes titulu. Viņa sāka karjeru kā Kanādas televīzijas kanāla CBC reportiere, bet pēc tam kļuva par vienu no televīzijas kanāla G4 Kanādas versijas šova Call for Help vadītājām. Viņa ir piedalījusies arī citos šīs telekompānijas šovos: Gadgets and Gizmos un Torrent, bet populāra viņa kļuva pateicoties iknedēļas video podkāstam ar nosaukumu commandN. Ambera šobrīd ir redzama Toronto CityTV ziņu pārraidē, kur viņa ir jauno mediju speciāliste.

Lai nu kā, skaidrs, ka tehnoloģiju pasaulē ir sastopamas daudzas ļoti izskatīgas sievietes, un var droši apgalvot, ka šī sfēra vairs nav tikai vīriešu kompetences lauciņš.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli