Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau ar 27. oktobri risinās pirmā starptautiskā „online” tūrisma izstāde „TRAVEL EXPO 2008”. Līdz šim izstādes platformu – www.onlineexpo.com apmeklējuši vairāk kā 110 tūkstoši interesentu. Šo pasaulē nebijušo projektu „Online Expo” pārstāvji plašākai publikai pirmo reizi prezentēja jau šī gada jūlijā. Šī ir pirmā izstāde un tā turpināsies līdz 05.11.2008. Ikvienam interesentam vēl ir iespēja izmantojot internetu apmeklēt vairāk kā 360 tūrisma nozares uzņēmumu un pakalpojumu sniedzēju pārstāvjus 4 valstīs.

Online Expo ģenerāldirektors Pauls Upenieks atzīst, ka „sākotnēji apmeklētāju skaits bija plānots krietni lielāks. Taču tas nemazina prieku par to, ka jau pirmajā dienā izstāžu platformu internetā apmeklēja vairāk kā 30 000 cilvēku, kas ir nebijis notikums Latvijā reģistrētajām mājas lapām. Šobrīd apmeklētāju skaits ir virs 110 000 un turpina augt ik minūti”.

Līdz pat „TRAVEL EXPO 2008” pēdējās dienas pēcpusdienai apmeklētājiem ir iespēja piedalīties dažādos konkursos, izsolēs, izpārdošanās un akcijās, ko piedāvā izstādes dalībnieki. Vēl jāpiemin interesants fakts, ka apmeklētājiem ir iespējams pat atrast sev darba vai prakses vietas, kuras piedāvā visu dalībvalstu nozares pārstāvji izstādē.

Laipni lūgti www.onlineexpo.lv.

Izsaki savu viedokli