Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Zombiju genocīds “Dead Rising”, divus gadus atpakaļ veiksmīgi ļāvis mums samazināt dzīvo miroņu populāciju uz Xbox 360, šajos Ziemassvētkos iznāks arī uz pasaulē pārdotākās konsoles Nintendo Wii.

Lai izvairītos no nevajadzīgiem pārpratumiem, Wii versija ir nokristīta par “Dead Rising: Chop Till You Drop”. Un izmaiņas nosaukumā nav vienīgās būtiskās atšķirības no Xbox 360 varianta. Tā kā Nintendo konsole tehniskajā ziņā labākajā gadījumā ir pielīdzināma aizgājušajai paaudzei (daži asprāši to dēvē par ex-gen), izstrādātājs Capcom ir ievērojami samazinājis tās estētisko baudu izraisošos elementus, tādējādi padarot spēli neglītāku par oriģinālu. Uz šādu soli viņus pamudināja nevēlēšanās samazināt ekrānā vienlaikus redzamās (un dauzāmās) zombiju ordas apmērus.

Tomēr, par spīti mākslas ziedošanai performances labad, “Dead Rising” Wii versijai ir ko piedāvāt. Lielākais trumpis: iespēja zombiju fizionomijas deformēt, vicinot Wiimote, nevis monotoni spaidot podziņas. Atkarībā no tā, kāds ierocis ir jūsu rokās – pistole, vai krēsla kāja, mainīsies kontroliera pielietojums. Ja pirmajā gadījumā pietiks nomērķēt un izšaut, tad otrajā no geimera prasīs absurdu ekstremitāšu vicināšanu pa visu dzīvojamo istabu.

Īsāk sakot – must-have kategorija! Par spīti tam, ka apcirptais Resi 4 grafiskais dzinējs nevienu vairs neatstās ar atvērtām mutēm, bauda, ko rūdīti zombijfilmu fanātiķi varētu gūt no zombija galvaskausa ielaušanas pašu roķelēm, varētu būt nebūt tālu no pasaules labākā orgasma kvadrātā.

Izsaki savu viedokli