Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nesen rakstijām par to, kā ThePirateBay.org izveidojuši jaunu nolādejamu 3D objektu sagatvju sadaļu . Kaut gan 3D printēšana ir diezgan tālu no ikdienišķā, kāds aspratīgs cilvēks ir izdomājis, kā to varētu izmantot visai neierastā veidā, proti, mūzikas plašu printēšanā.

Kā redzams un dzirdams video, platē ir ierakstīta, vai pareizāk sakot, ieprintēta Džonatana Coltona dziesma “Still Alive” un tā tiek atskaņota uz Fisher-Price atskaņotāja.
Apsverot visas 3D sagatavju izmantošanas iespējas, varētu būt, ka tieši šādā veidā mūzikas pirātisms varētu pacelties vēl augstākos un sarežģītākos augstumos. Tā vietā, lai lejuplādētu mp3 kvalitātes failus, būtu iespējams printēt augstas kvalitātes plates. Protams, to varētu pavērst uz pavisam citu pusi – pārdot ierakstus kā legāli nolādējamas 3D plašu sagataves, kas no noteikta mūzikas cienītāju loka varētu varētu nest arī ienākumus.

Lai nu kā, šī ir visai interesanta un neparasta ideja un varbūt tieši šādā veidā mūzikas klausīšanās varētu kļūt līdzīgāka tādai, kāda tā bija agrāk. Protams, ērtības mīlošie digitālās mūzikas cienītāji, noteikti paliks pie saviem digitālajiem atskaņotājiem. Bet tā varētu būt visai patīkama iespēja īstiem mūzikas cienītājiem un, teiksim, plašu kolekcionāriem.

Saistītās tēmas: 3dmūzikas atskaņotajsplate

Izsaki savu viedokli