Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kurš gan nav dzirdējis par Samsung jaunāko Galaxy sērijas supertelefonu S4. Lai gūtu priekšstatu par to, ko tad īsti Samsung ir izveidojuši, kādu laiku izmēģinājām Samsung Galaxy S4 viedtālruni.

Kā pārliecinājāmies, šis ir lieliski veidots viedtālrunis. Īpaši var paslavēt kvalitatīvi pielāgoto un papildināto Android operētājsistēmu.

Kāds tad ir progress tehniskajos parametros?

Kategorija Samsung Galaxy S4 Samsung Galaxy S3
CPU Snapdragon 600 Exynos 4412
CPU GHz 1,9 1,4
GPU Adreno 320 Mali-400MP
RAM 2GB 1GB
Ekrāna izmērs 5 collas 4,8 collas
Ekrāna izšķirtspēja 1080×1920 720×1280
Akumulatora ietilpība 2600 2100
Kamera 13MP 8MP

Kāpēc es šo telefonu raksturoju kā uzlabotu S3 versiju? Iemesls ir gluži vienkāršs – šajā telefonā ir novērstas tās nepilnības, par ko varēja sūdzēties Samsung Galaxy S3 īpašnieki.

Par spīti tam, ka šis telefons ir apgādāts ar lielāku ekrānu, tas ir fiziski mazāks un līdz ar to – ērtāks turēšanai rokā. Ievērojami uzlabojies ierīces dizains.

Ekrānā redzamais attēls necieš no nepietiekama izgaismojuma sajūtas. Vēl vairāk – katrs S4 lietotājs var vienkārši un ērti uzstādīt savai gaumei atbilstošu gaišuma “bāzi”, no kā vadīsies automātiskā gaišuma uzstādīšanas sistēma.

Samsung Galaxy S4 nerada revolucionāra jaunuma iespaidu – tas vairāk atgādina kvalitatīvāku, uzlabotu tā priekšgājēja versiju.

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli