Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Austiņas, kas spēja pārsteigt pat ar savu iepakojumu – tā var raksturot Logic3 Ferrari sērijas in-ear austiņas T150i un S100i.

Sāksim ar austiņu vizuālā noformējuma salīdzinājumu.

T150i vizuālais noformējums man šķiet “dārgāks”. Jau izpakošanas procesā nepameta sajūta, ka manās rokās ir premium produkts. Austiņu vads vairāk atgādina neilona auklu. Tas ir nedaudz stīvāks, nekā gribētos, toties tam ir vājas tieksmes sapiņķerēties nēsājot austiņas kabatā.

Vada sadalīšanās vieta un pašas austiņas apjož gaiši brūnas ādas sloksnītes. Saprotams, tas ir gaumes jautājums, taču šīs dizaina risinājums šķita ļoti veiksmīgs.

Austiņas iepakojamas komplektā iekļautajā, ar rupju sintētikas audumu pārvilktajā kārbiņā. Kārbiņa ir melnā krāsā, uz tās atrodas metālisks Ferrari logo zirgs.

S100i dizainā uzsvērtas melnā, sarkanā, sudraba un dzeltenā krāsa. Tāpat, kā T150i, to vads pārvērsts par neilona auklu, kā arī līdzīgi veidots austiņu spraudnis – tā noformējumā melnā krāsa aizvietota ar sarkano.

Šo austiņu dizainā nav izmantota āda, tā vietā pašas austiņas izveidotas no plastmasas un vadu sadalījuma vieta apvilkta ar gumiju.

Komplektā iekļautā kastīte ir daudz agresīvāka dizaina – tās iekšējā daļa ir izklāta ar sarkanu audumu, uz kura fona lieliski izskatās melnais ausu uzgaļu tīkliņš. Arī kārbiņas ārēja daļa ir pamanāma – tā pārklāta ar oglekļa šķiedras dizainu imitējošu materiālu, kā arī uz tās novietots krāsains Ferrari logo.

Papildus jau uzliktajiem austiņu uzgaļiem, komplektā iekļauti vēl 4 pāri citādu izmēru un formu austiņu uzgaļi. 2 pāri ir klasiskā dizaina uzgaļi un 2 pāri – krietni neparastāk veidoti uzgaļi, kas šķiet piemērotāki austiņas izmantojot aktīvas kustības laikā – piemēram skrienot. Šie “eglītes” formas uzgaļi ir nedaudz neērtāki ievietošanai ausīs, taču ļoti labi spēj tajās noturēties. Pretēji gaidītajam, tie ļoti minimāli ietekmēja austiņu skanējumu – nedaudz samazinājās zemo frekvenču skaļums.

Ja jau nonācis līdz austiņām ausīs, laiks pieminēt to atskaņojuma īpašības. Gluži pašsaprotami, austiņu skanējuma kvalitāte ir tieši saistīta ar atskaņotāju, kas tās apgādā ar skaņu. Vislabāko skanējumu novērojām pieslēdzot austiņas HTC telefonam ar Beats audio. Atzīme uz austiņu iepakojuma gan norāda, ka austiņas īpaši piemērotas Apple produktiem – iPod, iPhone un iPad.

Austiņas kvalitatīvi atskaņoja skaņu, neveidojot kropļojumus pat ļoti lielā skaļumā. Starp citu – šīs ir viennozīmīgi skaļākās austiņas, kādas man ir sanācis izmēģināt – ja vairums austiņu sniedz komfortablu skaļumu, kad telefona skaļuma regulators uzstādīts uz 70%, tad Logic3 austiņas līdzvērtīgu skaļumu sniedza jau pie 50% skaļuma. Šis fakts būs īpaši noderīgs, ja Tavs mūzikas atskaņotājs parasti ir klusāks, nekā Tu vēlētos.

Tajā pašā laikā, neradās gan ne mazākās šaubas, ka klausoties mūziku visā šo austiņu un telefona nodrošinātajā skaļumā, nebūs ilgi jāgaida uz izslavētajiem dzirdes bojājumiem, kuru novēršanai daļa atskaņotāju ir apgādāti ar visai agresīvu maksimālā skaļuma ierobežojumu.

Kopumā, atskaņoto skaņu vērtēju kā “vienmērīgu” – nebija manāma kādas skaņas frekvenču zonas izcelšana, kas var negatīvi ietekmēt kopējo skanējumu.

Kā jau vairums šī tipa austiņu, arī šīs Logic3 ražojumi nodrošina ievērojamu skaņas izolāciju. Rezultāts ir pašsaprotams – pat ja mūzika tajās tika klausīta nelielā skaļumā, apkārtējās vides trokšņi nebija dzirdami un kolēģiem nācās pievērst manu uzmanību izvēloties citus līdzekļus, ne savu balsi.

Logic3 veidotās Ferrari sērijas austiņas viennozīmīgi ir vairāk, par vienkāršu mūzikas atskaņošanas ierīci – tās ir arī stilīgs aksesuārs, kas nes slavenās firmas logo.

 

Saistītās tēmas: austiņasferrari

Izsaki savu viedokli