Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Esam jums sagatavojuši nelielu M79 S6 ULTRA geimeru stacionārā datora apskatu. Šis dators lieliski kalpos savam galvenajam mērķim – videospēļu spēlēšanai, taču tik pat labi strādās arī kā interneta mašīna, dokumentu, audio, video u.c. failu apstrādes rīks, kā arī multimediju centrāle.

Protams, sākumā uzskaitīsim datora tehniskos parametrus:

  • AMD Phenom II X6 1090T Black Edition 3.2GHz sešu kodolu centrālais procesors
  • Asus NVIDIA GeForce GTX560 TI 1GB grafiskā karte
  • ASUS AMD760G mātesplate
  • 8GB DDR3 1333MHz operatīvā atmiņa
  • Samsung 1TB 32MB 7200RPM cietais disks
  • Maxcube Blitz 550W barošanas bloks
  • Maxcube Armoris 6010 korpuss

Kā redzams, dators tiešām lepojas ar ļoti labiem tehniskajiem parametriem. Windows 7 iebūvētā vērtēšanas sistēma šim datoram piešķīra 5.9 balles, taču jāpiemin, ka vienīgā detaļa, kas tika novērtēta zemāk par 7.5 ballēm, bija cietais disks. Kā zināms, cietais disks spēles kadrus sekundē ietekmē vismazāk, vienīgi ielādes laiki var būt garāki. Protams, komplektā iekļautā diska vietā varat izvēlēties arī ātrāku SSD risinājumu, taču tas jums izmaksās ievērojamu summiņu.

Lai pierādītu, uz ko šis dators ir spējīgs, mēs uz tā uzinstalējām nesen iznākušo un ļoti prasīgo Battlefield 3 spēli. Uz augstiem, jeb High iestatījumiem 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspējā, spēle darbojās ar 40-60 kadriem sekundē, kas ir tieši laikā – nekāda raustīšanās nebija novērojama. Tiesa, uzstādot pašus augstākos, jeb Ultra iestatījumus, spēle darbojās ar 20 – 50 kadriem sekundē, kas gan šķita nedaudz par maz. Tālāk nolēmām pārbaudīt arī to, cik punktus šis dators iegūs 3DMark 2011 benčmarkā. Izgājām visus 3 standartā piedāvātos testus – Entry, Performance un Extreme. Visus rezultātus varat apskatīt zemāk.

Jāpiemin, ka AMD Phenom Black Edition procesori, tā pat kā NVIDIA grafiskās kartes, viegli padodas virstaktēšanai, tā kā pēc nelielas jaudas uzdzīšanas datora veiktspēja varētu vēl ievērojami palielināties.

Pats datora korpuss piešķir agresīvu, taču tajā pašā laikā ne ļoti uzkrītošu izskatu. Dators lieliski izskatīsies uz galda, taču ja jūs labprātak to turētu uz zemes, nekādas spilgtas lampas vai košas krāsas neatgādinās par datora atrašanās vietu.

Šis dators tiešām nodrošina lielisku balansu starp cenu un veiktspēju – tikai 459 lati par datoru, kas vēl vairākus gadus uz teju augstākajiem iestatījumiem darbinās jebkuru datorspēli. Jāuzteic ir arī lielais virstaktēšanas potenciāls, par kuru pārliecināties varēs ikviens pircējs. Datoru mēs ieteiktu ikvienam, kas nevēlas pārmaksāt par tiešām jaudīgu sistēmu. Dators nav paredzēts tikai spēlēm – 8 gigabaitu operatīvā atmiņa un sešu kodolu AMD procesors tik pat labi noderēs arī citu, prasīgu programmu darbināšanā.

Ja vēlies M79 S6 ULTRA datoru iegādāties par 459 latiem, klikšķini šeit

Saistītās tēmas: apskatsbattlefield 3datorsgeimerum79s6 ultraspēlesstacionārais

Izsaki savu viedokli