Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klāt ir jaunākais BOOT.Lv apskats un šoreiz mūsu rokās ir nonākusi skaļruņu dokstacija, kas paredzēta iPod un iPhone ierīcēm – Logitech Pure-Fi Express Plus.

Komplektācijā ar pašu dokstaciju varam tās lādētāju, pulti un vairākus adapterus Apple gadžetiem.

Mums piegādātās dokstacijas skaļruņus aptver zilas krāsas audums, taču pieejama ar melna, violeta, sarkana un smilšu krāsas variācija. Korpusa daļa, kas ieskauj displeju un vadības taustiņus, ir glancēta, attiecīgi pie tās lips pirkstu nospiedumi un putekļi, savukārt pārējās korpusa detaļas ir matētas.

Apkārt displejam, kurā tiek attēlots laiks, ir četri vadības taustiņi, ar to palīdzību varam iestatīt laiku, modinātāju, kā arī pārslēgt atskaņošanas režīmus. Virs displeja ir liels, ritināms vadības taustiņš skaļuma regulācijai, kuru piespiežot iespējams apstiprināt savu izvēli.

Uzsākt atskaņošanu vai pārslēgt dziesmas iespējams vien ar kompaktās pults palīdzību, tā arī ļauj regulēt skaļumu un pārslēgt atskaņošanas režīmus, kā arī izslēgt dokstaciju. Ierīci iespējams darbināt kā izmantojot komplektācijā iekļauto adapteri, tā arī autonomi, ar sešiem AA izmēra akumulatoriem, tie gan būs jāiegādājas atsevišķi. Brīžos, kad pārnēsājam dokstaciju, vadības pulti iespējams diezgan ērti ievietot aizmugurē novietotajā padziļinājumā.

Izmantojot adapterus, dokstaciju būs saderīga ar tādām Apple ražotām ierīcēm kā visi līdz šim iznākušie iPhone modeļi, visu paaudžu iPod Touch, 80/120GB un 160GB iPod Classic, kā arī iPod nano ierīcēm. Testēšanas laikā izmantojām iPhone 4. Ierīci iespējams nostiprināt diezgan viegli un arī tā turās pietiekami stabili, lai pie ne pārāk stipra satricinājuma paliktu savā vietā. Tā kā savienojuma vieta ir nekustīga, tad neuzmanīgi aizķerot ierīci riskējam salauzt vai dokstacijas vai paša iPhone savienojumu.

Kad dokstacija ir pieslēgta pie strāvas adaptera, tā spēj kā atskaņot Apple ierīcē saglabāto mūziku, tā arī to lādēt, izmantojot akumulatorus ābolgadžeta uzlāde nenotiks. Tāpat arī Logitech Pure-Fi Express Plus var lepoties ar modinātāja funkciju, par nelaimi modinātāja signāls ir diezgan kaitinoši – parasti pīkstieni un netiek piedāvāta tāda iespēja, kā mūzikas atskaņošana standarta modinātāja signāla vietā.

Tiek nodrošināts 360 grādu skanējums, skaņa ir vienāda kā atrodoties dokstacijas priekšā, tā arī aizmugurē. Par skanējuma kvalitāti – tā nav nedz pati labākā, nedz arī sliktākā, tomēr mūsu rokās ir bijušas Logitech dokstacijas, kas nodrošina patīkamāku skaņu, šajā gadījumā, pietrūkst zemās frekvences un prasās nedaudz dzidrākas augstās frekvences.

Par to cik ļoti šāds gadžets būs noderīgs, jālemj katram pašam. No vienas puses, tas ir diezgan labs iPhone lādētājs un statīvs apvienojumā ar skaļruņiem un modinātājpulksteni, tomēr tajā pašā laikā ļoti trūkst iespēja izmantot savu mūziku kā modinātāja signālu. Iespējams, ka šāda iekārta noderētu birojā, lai klausītos līdzi paņemto mūziku.  Logitech Pure-Fi Express Plus Latvijas interneta veikalos pieejama par aptuveni 50 latiem, kas ir diezgan adekvāta cena.

Saistītās tēmas: logitechskaļruņiskaļruņu dokstacijas

Izsaki savu viedokli