Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klāt ir jaunākais BOOT.Lv apskats un šoreiz uzmanības centrā par lielisko cenu pieejamais HP Pavilion G6 portatīvais dators, kurš aprīkots ar Intel Core i5 centrālo procesoru, kā arī AMD Radeon HD 6470 grafisko karti.

Lielākā daļa datora korpusa ir veidota no glancētas plastmasas, tāpat arī displejs pārklājums ir glancēts. Lai arī tas vairāk pievelk putekļus un pirkstu nospiedumus, tomēr tajā pašā laikā izskatās glītāk par matētu virsmu, savukārt displeja piedāvātā attēla ziņā – tas ir košāks un nedaudz asāks. Apkārt displejam ir rāmis no melnas, šajā gadījumā matētas plastmasas, tajā iebūvēta tīmekļkamera, kura izrotāta ar glītu metālisku gredzenu, kā arī mikrofons.

Displeja piedāvātais attēls ir kvalitatīvs un acij tīkams, pateicoties LED aizmugurgaismojumam viss attēls ir vienlīdz labi izgaismots, kā arī tiek patērēts mazāk enerģijas salīdzinājumā ar vecā tipa apgaismojumiem, īpaši svarīgi tas varētu būt, brīžos, kad strādājam ar dators darbojas no akumulatora. Diagonāles garums ir 15.6 collas, izšķirtspēja – 1366×768 pikseļi.

Kā jau šīs sērijas ierīcēm ierasts, tad tastatūra nav aprīkota ar ciparu taustiņu bloku. Jau iepriekš esam minējuši, ka mūsuprāt tas ir pluss – ja vien ikdienā nav jāievada daudz skaitļu, tad ciparu taustiņu bloks vairāk traucēs, nekā palīdzēs, turklāt tā kā skārienjutīgais paliktnis atrodas klaviatūras burtu taustiņu bloka centrā, tad šādos gadījumos tas tiek novirzīts pa kreisi un neatrodas plaukstu paliktņa centrā, līdz ar to HP G6 ir klaviatūras un skārienjutīgā paliktņa daļa ir vizuāli glītāka nekā tiem datoriem, kuri aprīkoti ar ciparu taustiņu bloku.

Tastatūra ir diezgan klusa, kā arī ērta. Skārienjutīgais paliktnis no pārējās plaukstu paliktņa jeb palmresta virsmas atšķiras ar reljefainu pārklājumu. Tas ir pietiekami liels un precīzs, lai ikdienas darbībās aizvietotu peli, to iespējams ieslēgt vai izslēgt, ,divas reizes pieskaroties augšējā kreisajā stūrī novietotajam padziļinājumam.

No pieslēgvietu klāsta varam atrast visas nepieciešamākās un ikdienā biežāk lietotās – datora kreisajā sānā ir VGA, tīkla kabeļa, HDMI, divas USB, audio pieslēgvietas, kā arī atmiņas karšu lasītājs, savukārt labajā sānā ir vēl viena USB pieslēgvieta, lādētāja ligzda un diskdzinis.

Komplektācijā iekļautais 6 šūnu akumulators ar vienu uzlādes reizi spēs nodrošināt vairāk nekā 3 stunda nepārtrauktu sērfošana tīmeklī, ar samazinātu displeja apgaismojuma līmeni.

Kā jau minējām, tad dators aprīkots ar Intel Core i5 centrālo procesoru, kā arī AMD Radeon HD 6470 grafiku, turklāt šo lielisko komplektāciju papildina 4 gigabaitu operatīvā atmiņa un 640 gigabaitu cietais disks. Lai arī dators tiek piedāvāts par ļoti zemu cenu – tikai 349 latiem, tas noderēs arī brīžos, kad vēlamies uzspēlēt kādu datorspēli. Piemēram, tādu spēli kā Call Of Duty Modern Warfare 3 dators spēs darbināt ar aptuveni 50 kadriem sekundē, ja vien neizmantosim pašus augstākos grafikas iestatījumus. Tāpat arī datoram pa spēkam būs citi sarežģīti uzdevumi, piemēram, video apstrāde.

Šodien apskatītais HP Pavilion G6 var lepoties ar ļoti labu cenas un veiktspējas attiecību. Par 349 latiem varam iegūt glītu ierīci ar labu displeju, potenciālu darbināt datorspēles un pats galvenais – 3 gadu garantiju!

Par minēto cenu ierīce pieejama M79 datorsalonā

Saistītās tēmas: hppavilion g6portatīvie datori

Izsaki savu viedokli