Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā jau raksta nosaukums vēstī, šis ir multifunkciojnālā Epson Perfection V600 skenera apskats, kurā piedāvājam jums izlasīt mūsu domas par to,  kā arī aplūkot pāris praktiskus piemērus – skenējumu kvalitāti.

Sāksim jau ar to, ka šis nav parasts skeneris, ar kuru jūs varēsiet ieskenēt tikai dokumentus un bildes. Perfection V600 ļaus jums atdzīvināt visu analogo foto uzņēmumu kolekciju. Ierīce spēj ieskenēt 35 milimetru filmiņas un diapozitīvus, kā arī vēl vairākus citus analogo foto uzņēmumu formātus, izmantojot speciālus, komplektā iekļautus rāmjus. Tā kā filmiņas mēdz noputēt un saskrāpēties, printerī ir iebūvēta Digital ICE tehnoloģija, kas visus šos nevēlamos artefaktus efektīvi paslēpj.

Ierīces tehniskie parametri :

  • 6400 DPI optiskā izšķirtspēja
  • A4 izmēra dokumentu un bilžu skenēšana
  • 48 bitu krāsu biezums
  • LED izgaismojums
  • 16.5 vatu elektroenerģijas patēriņš darbības laikā
  • 28 x 48 x 12 centimetru izmērs
  • 4 kilogramu svars
  • USB kabelis, lai skeneri pieslēgtu pie datora

Printerim komplektā tiek piedāvāta Epson standarta skanēšanas programmatūra, kura ļoti labi atpazīst ievietoto materiālu un uzstāda tam piemērotus automātiskos skenēšanas parametrus. Diemžēl, automātika nav perfekta, tāpēc profesionālākas kvalitātes iegūšanai ir lietderīgi izmantot paša pielāgotos uzstādījumus. Skenējot parastus dokumentus vai bildes, atveramā vāka iekšpusē ir jāieliek balta plāksne, kas vienmērīgi izgaismo lapu, taču skenējot filmiņas un diapozitīvus, šī plāksne ir jāizņem (bildēs plāksne ir izņemta).

Pēc izmēriem skeneris ir mazs un tam pietiks vieta teju uz jebkura darba galda. Korpuss ir veidots no glancētas un matētas, melnas plastmasas, taču tā malās ir neliela sudraba krāsas līnija, kas intuitīvi paziņo par vietu, kur no pamatnes atdalās atveramais vāks. Ierīces priekšpusē ir atrodamas tikai dažas pogas – ātrā skenēšana, kopēšana, ieskenētā materiāla automātiska nosūtīšana uz e-pastu, kā arī PDF faila izveidošana. Visas šīs funkcijas darbosies tikai pēc attiecīgās programmatūras uzstādīšanas.

Barošanas bloks šim skenerim ir atsevišķs, kas daudziem šķiet noderīgi, taču citiem, tajā pašā laikā, varētu nepatikt. Pateicoties ārējam barošanas blokam skeneris pats par sevi var būt mazāks, kamēr bloks nevienam netraucēti var slēpties aiz galda. Tajā pašā laikā, ārējais barošanas bloks var nozust, un jauna iegādāšanās varētu būt apgrūtinoša.

Lai parādītu, uz ko skeneris ir spējīgs, mēs sadabūjām dažus diapozitīvus, kurus arī ieskenējām. Kā zemāk redzams, kvalitāte ir ļoti laba, pietam, vērā ņemot skenera cenu, kas lielā daļa interneta veikalu nepārsniedz pat 170 latus. Lai attēlus apskatītu pilnā izmērā, uzklikšķiniet uz tiem.

 

Īsumā varam teikt, ka šis ir ļoti kompakts, neuzkrītošs un multifunkcionāls skeneris. Šo ierīci ieteiktu iegādāties ikvienam, kurš vēlas atdzīvināt savu analogo foto uzņēmumu kolekciju, kā arī izmantot skeneri citām ikdienas vajadzībām. Nepilno 170 latu cena nav tā zemākā, taču jāņem vērā, ka šī ierīce lepojas ar augstu kvalitāti un daudzām papildus funkcijām.

Saistītās tēmas: analogaisanalogoepsonfotoperfectionskenerisv600

Izsaki savu viedokli