Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī Apple Watch debitēja jau 9. septembrī, pie pirmajiem pircējiem tas nonāks vien nākamā gada sākumā. Rezultātā vairākas ierīces detaļas, piemēram, to cena, vēl joprojām ir miglā tīta.

Taisnību sakot, Apple pārstāvji Watch debijas brīdī minēja cenu – tā sāksies no 350 ASV dolāriem. Netika gan norādīts, kāda varētu būt ierīces maksimālā cena. Tas, protams, ļauj izpausties analītiķiem prognozēs un spekulantiem minējumos.

Ilggadējais Apple analītiķis Džons Grūbers norāda, ka apzeltītā Watch Edition viedpulksteņa cena varētu sasniegt pat piecus tūkstošus ASV dolāru. Iemesls iespaidīgajai cenai esot fakts, ka šī ierīces modifikācija varēs lepoties ar 18 karātu zelta pārklājumu. Analītiķis gan min, ka izstrādājuma cena laika gaitā varētu būt arī zemāka, taču tā, visticamāk, nenokritīs zem divu tūkstošu dolāru atzīmes.

apple watch 2

Ja Grūbera izteikumiem ir pamats, tad Watch Sport viedpulkstenis būs nopērkams sākot ar 349 ASV dolariem. Ar safīra displeju un nerūsējošā tērauda korpusu apgādātais Watch būs nopērkams par 999 ASV dolāriem, bet jau pieminētā Watch Edition cena, iespējams, sasniegs 4999 dolārus.

Kaut arī piecu tūkstošu dolāru cenu zīme pie viedpulksteņa daudziem varētu šķist neatbilstoša, ir jāatzīmē, ka ekskluzīvu pulksteņu ražotāju, piemēram, Rolex izstrādājumiem šāda cena nav nekas neparasts.

apple watch

Saistītās tēmas: appleWatch

Izsaki savu viedokli