Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dropbox ir viens no populārākajiem un plašāk izmantotajiem mākoņdatošanas servisiem, kas ļauj ērti sinhronizēt failus starp vairākiem datoriem, kā arī piekļūt tiem no jebkuras vietas, kur vien pieejams interneta savienojums.

Nesen kādā intervijā Dropbox vadītājs Drjū Hjūstons paziņojis, ka iepriekšējais Apple šefs, nu jau mūžībā aizgājušais Stīvs Džobss, uzaicinājis viņu uz tikšanos. Šī tikšanās bija saistīta ar to, ka Apple vēlējušies iegādāties Dropbox, lai turpinātu servisu attīstīt paši, savukārt Dropbox īpašnieki Apple peidāvājumus noraidījuši.

Džobss esot teicis, ka ir neapmierināts ar to, ka īpašnieki nevēlas pārdot Dropbox un tādā gadījumā Apple paši izveidos šādu mākoņdatošanas servisu, kas, pateicoties kompānijas lielajai slavai, iemantos plašāku piekrišanu nekā Dropbox un attiecīgi pēdējiem nāksies ciest, zaudējot klientus.

Šobrīd gan nav zināms vai Apple patiešām mēģināja izveidot servisu, kas varētu un pat apsteigt Dropbox, jo šobrīd pieejamais Apple iCloud ir diezgan atšķirīgs no Dropbox ideoloģijas, taču viens ir skaidrs – iznīcināt Dropbox kompānijai nav izdevies – šīs mākoņdatošanas serviss ir kļuvis vēl populārāks.

dropbox_logo

Saistītās tēmas: appledropbox

Izsaki savu viedokli